Gönderen Konu: Tuncay imzalıyor  (Okunma sayısı 515 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Tuncay imzalıyor
« : 25 Haziran 2007, 11:18:03 »
Tuncay imzalıyor
Fenerbahçe ile sözleşmesini yenilemeyip İngiltere'nin Middlesbrough takımıyla anlaşan Tuncay Şanlı dün sağlık kontrolünden geçirildi. Milli oyuncumuzun bugün sözleşme imzalaması bekleniyor. Testlerin ardından kaldığı otele dönen Tuncay İngiltere'deki ilk açıklamalarını da yaptı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yıldız oyuncu, "Middlesbrough'ya geldiğim için çok mutluyum. Yeteneklerimle takıma katkı sağlamak ve başarılarına ortak olmak istiyorum" diye konuştu.

GÖKDENİZ'İ DE İSTİYORLAR

İngiltere'ye gelmeden önce Emre ve Tugay ile konuştuğunu da söyleyen Tuncay, "Bende onlar gibi başarılı olmak için geldim. Onların varlıkları bana güç katacaktır" ifadesini kullandı. Tuncay takımdaki görev yeri konusunda gelen soru üzerine, "Önemli olan hocanın ve takımın oyun anlayışı. Görevim neyse onu yerine getirmek için elimden geleni yapacağım. Tabii ki gol atmak da güzel olur" dedi. Bu arada İngiliz kulübünün, Trabzonspor'un yıldızı Gökdeniz için de harekete geçtiği, Karadeniz ekibine bir teklifte bulunacağı öğrenildi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Tuncay imzalıyor
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 16:38:59 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Tuncay imzalıyor
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2007, 20:32:02 »
Haber için saol