Gönderen Konu: Scolari'yi Drogba mı kovdurdu?  (Okunma sayısı 1536 defa)

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
Scolari'yi Drogba mı kovdurdu?
« : 01 Mart 2009, 18:01:11 »
Chelsea'nin yıldız golcüsü Didier Drogba, Brezilyalı çalıştırıcı Luiz Felipe Scolari'nin kovulmasında rol oynamadığını söyledi.

Chelsea'de, Scolari'nin takımdan gönderilmesinde Drogba, Ballack ve Cech'in başını çektiğini bir grup futbolcunun önemli rol oynadığı konuşuluyordu. İngiliz basınında çıkan iddialar, bu üçlünün takımın idmanını izlemeye gelen başkan Roman Abramovich ile görüştüğü ve Scolari'nin gönderilmesini istediğini yönündeydi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Drogba, "Bunlar doğru değil. Başkan, bütün hafta boyunca takımla birlikteydi ve tüm futbolcularla konuştu. Ben, Ballack ve Cech, Scolari'nin takımdaki geleceği hakkında bir toplantı yapmadık. Bu yönetimin kararıydı, bizim değil. Takımın son iki ay içinde aldığı sonuçları incelerseniz, zaten bazı şeylerin yanlış gittiğini göreceksiniz" şeklinde konuştu.

Chelsea'nin Ocak ayında oynadığı ve 3-0 mağlup olduğu Manchester United maçında Drogba ile Scolari, birtakım tartışmalara girmişti. Scolari, o maçın ardından Drogba'ya olan güvenini yitirdiğini söylemişti. Bu konuya da açıklık getiren Drogba, "Ben kendime olan güvenimi asla yitirmedim. Bu takıma neler verebileceğimi biliyorum. Scolari'nin o zaman söylediklerine katılmıyorum. Bu onun görüşü, herkesin bir görüşü vardır" dedi.

Hollandalı teknik adam Guus Hiddink'in takıma olumlu bir katkı yaptığını belirten Fildişili golcü, "Hiddink bize pozitif mesajlar veriyor. Bize inanıyor ve onun sayesinde maçlara daha iyi konsantre oluyoruz. artı önümüze bakıyoruz. Hala tam olarak hazır değilim. Tek istediğim takımıma yardımcı olabilmek" şeklinde sözlerini tamamladı.

01.03.2009
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2009, 21:27:03 »
Haber İçin Tşkler