Gönderen Konu: Henry sırılsıklam aşık!  (Okunma sayısı 501 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Henry sırılsıklam aşık!
« : 14 Mart 2007, 13:01:28 »
Henry sırılsıklam aşık!
İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Arsenal'de forma giyen Fransız yıldız Thierry Henry Arsenal'e olan bağlılığını bir kez daha kanıtladı.

Henry, takımdan ayrılacağı yönündeki söylentilerle ilgili olarak ise takımda kalacağını ifade etti. Henry, her yıl aynı şeyleri söylediğini belirterek "Bu beni rahatsız ediyor. Kulübümü seviyorum. Bu sezon yarım kapasiteyle oynadım ancak taraftarlarım için, takım arkadaşlarım için ve Arsene Wenger için savaşacağım. Onların da beni burada istemeleri halinde kariyerimin sonuna kadar Arsenal'de olacağım."

Arsenal'in geçtiğimiz hafta içi PSV Eindhoven'la yaptığı ve elendiği Şampiyonlar Ligi çeyrek finale yükselme rövanş maçında sakatlanan Fransız golcü Thierry Henry, Fransız basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Henry, sakatlığının ciddi olduğunu ve en az üç ay sahalardan uzak kalacağını tahmin ettiğini ifade etti. Fransa'da yayın yapan L'Equipe Gazetesi'ne konuşan Henry, "Ben doktor değilim ama 3 ay sahalardan uzak kalacağımı doğrulayabilirim. Sekiz yıldır ilk kez böyle ciddi bir sakatlıkla karşılaştım. Önümüzdeki sezon antrenmanlara takım arkadaşlarımdan daha önce başlayacağım. 2007-2008 sezonunun benim için mükemmel olacağını ümit ediyorum" dedi. Henry'nin en az 3 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Henry'nin yokluğunda bu sezon sıkıntılı dönemler yaşayan Arsenal, lig yarışında şampiyonluğun oldukça uzağında bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan İngiliz ekibi, bu yıl çeyrek finali göremeden turnuvaya veda etti. Arsene Wenger'in öğrencileri Lig Kupası'nda da finalde Chelsea'ye kaybetmişlerdi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Henry sırılsıklam aşık!
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2007, 22:00:45 »
paylaşım için teşekkürler kardeş
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Henry sırılsıklam aşık!
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2007, 16:31:44 »
HABER İÇİN SAOL

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Henry sırılsıklam aşık!
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2007, 16:35:19 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Henry sırılsıklam aşık!
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2007, 20:29:03 »
Haber için saol