Gönderen Konu: Emre'nin kilo sıkıntısı  (Okunma sayısı 490 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Emre'nin kilo sıkıntısı
« : 31 Mart 2007, 14:32:36 »
Emre'nin kilo sıkıntısı
Genç yaşta şöhret basamaklarını koşarak tırmanan Emre Belözoğlu, son 1 yılda yaşadığı sıkıntıları atlatırken bir hayli zorlandığını söyledi. 4 maçlık cezasını tamamlayarak Norveç karşısında ay yıldızlı formasına yeniden kavuşan Emre, genç yaşta altına girdiği yükü nasıl sırtladığını anlatırken, zor günlerinde kendisine destek vermeyenlere karşı biraz kırgındı.

Irçılıkla suçlandığı İngiltere’de aklandığı için çok mutlu olduğunu anlatan Emre, "Taşıyamayacağım bir yükün altına girdim. Gecem gündüzüne karıştı. Bu sıkıntıları yaşarken, dost bildiğim kişiler yanımda yoktu. Beni zor günlerimde yalnız bırakmayan, sürekli arkamda duran kulübüm Newcastle United’a çok şey borçluyum. Haksızlığa uğradığımı bildikleri için bana sürekli destek ve moral verdiler. Newcastle’ın formasını giydiğim için kendimi mutlu hissediyorum" dedi.

Başarıya kenetlendik

Kulübünün yanı sıra en büyük desteği ailesi ve birkaç arkadaşından gördüğünü anlatan Emre, şöyle devam etti: "Annem ve babam zor durumlarda kaldı. Onlara da ıstırap çektirdiğim için üzgünüm. Kendilerinden özür diliyorum. Ailemin dışında bir iki yakın dostum bu zor günlerimde yanımdaydı. Destek vermeyenlerin de canı sağolsun. Ben, kinci bir insan değilim. Burada aldığım ders, hayatın ne kadar acımasız olduğunu bana gösterdi, ayakta kalmamı sağladı."

Emre, uzun bir aradan sonra milli formayı giymenin heyecanını ve maçta hissettiklerini şu ifadelerle dile getirdi: "Oyuna iyi başlayamadık. İkinci yarıda mücadele gücümüz arttı. Norveç kalecisi kötü goller yedi ama Hamit de toplara bazuka gibi vurdu. Kaleci topu karşılamaya kalktığı anda sendeledi. Bu goller olmasaydı, başka pozisyonları değerlendirirdik. Ben, kullandığım frikik atışında topa sert vuramadım. Eğer sert bir vuruş yapabilseydim, onu da içeri alırdı.

İki maçta iyi performans gösterdik ve önemli puanlar aldık. 2-3 maç daha kazandık mı, ver elini Avrupa Şampiyonası... Başarıya giden yolda herkes kenetlenmiş durumda."

Geleceğimiz parlak

Türk futbolunun geleceğinin parlak olduğunu anlatan Emre, şöyle devam etti: "Türkiye’de alt yapının öncülüğünü, yılda 10-15 genç yetiştiren G.Saray yapıyor. İçlerinden Arda büyük bir yükseliş yaptı. Futbolu ile geleceğin yıldızı olduğunu kanıtladı. Sabri kendini geliştirdi, olgunlaştı. O artık milli takımımızın değişmez ismi. Aydın, Ferhat, Uğur yeri gelince aramıza katılacaktır."

Sıkıntılarını iki cümleyle özetleyen Emre, "Bir nişan yaptım dilim yandı. Bir hata yaptım canım yandı" dedi.

Fazla kilolarımı kısa sürede atarım

Uzun bir aradan sonra A Milli Takım’daki yerini alan Emre Belözoğlu’nun fazla kiloları dikkatli gözlerden kaçmadı. Aldığı kilolara neden olarak yaşadığı sıkıntıları ve sakatlığını gösteren Emre, "Bir yandan üzüntü, sıkıntı. Diğer taraftan idman ve maç eksikliği kilo almama neden oldu. Kuvvet çalıştığım için vücudumun üst kısmında kaslar oluştu ve biraz kalınlaştı. Sorun değil. Kısa sürede tekrar eski formumu bulurum" diye konuştu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Emre'nin kilo sıkıntısı
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2007, 00:42:14 »
haber için saol dostum

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Emre'nin kilo sıkıntısı
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2007, 16:26:29 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Emre'nin kilo sıkıntısı
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2007, 20:23:52 »
Haber için saol