Gönderen Konu: ÖLMÜŞ KADINLARA TECAVÜZ EDEN MEZARLIK BEKÇİSİ  (Okunma sayısı 784 defa)

Çevrimdışı Mr_Saw

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 18
  • (''v'')
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ÖLMÜŞ KADINLARA TECAVÜZ EDEN MEZARLIK BEKÇİSİ
« : 14 Temmuz 2008, 19:06:42 »
Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bir genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabi. Aradan birkaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyormuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama girecek tabii” diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç birşey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: “Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!” Baba bir gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, “Nereye bey bu saatte?” demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bir halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz… Bekçi resmen kıza tecavüz ediyormuş! Meğer bu aşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bir süre bunu yaparmış.

bu olay gazetelerede konu oldu ve adam tutuklanarak hapse atılmış orada ne olduğu mechul şerefsizlere gereken cezayı Rabbim verir