Gönderen Konu: İZZET YILDIZHAN TARZ DEĞİŞTİRDİ  (Okunma sayısı 1142 defa)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
İZZET YILDIZHAN TARZ DEĞİŞTİRDİ
« : 27 Ekim 2009, 21:47:59 »

Hafta içinde yepyeni albümü “Sen Deli Misin?”le müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan İzzet Yıldızhan, albüm fotoğrafları için Koray Kasap’ın objektifinin karşısına geçti.
Mekan olarak İstanbul sokaklarının kullandığı fotoğraflarda İzzet Yıldızhan, şimdiye kadar alışkın olduğumuz tarzının dışına çıkarak, spor-modern çizgilerle dikkat çekiyor. Başındaki kasketi, boynundaki fuları, yırtık jeaniyle dikkat çekecek olan Yıldızhan, tarz değişikliğini “Günlük hayatımda zaten böyleydim, bundan sonra objektiflerin önünde de beni böyle göreceksiniz, aslında benim için değişen bir şey yok” diye nitelendiriyor. Türk Halk Müziği ya da Arabesk okuyan sanatçıları yıllardır büyük bir kesimin “Kıro” diye adlandırıldığı İzzet Yıldızhan’a hatırlatıldığında ise; “İşte fotoğraflar ortada, tarz ortada, belki içimizde kıro olanlar vardır, ama her türkücü kıro değildir” diyor. Çekimler için 3 gün boyunca mekan araştırması yapıldı, yağmur nedeniyle 2 gün boyunca çekimler iptal edildi, en sonunda da Taksim ve çevresindeki trafiğe kapalı yollarda ve Koray Kasap’ın fotoğraf stüdyosunda çekimler gerçekleştirildi. İzzet Yıldızhan’ın albümünün ismi “Sen Deli Misin?” ismini taşıyor. “Sen Deli Misin?”in sözü ve müziği Yıldızhan’ın yakın arkadaşı ünlü sanatçı Emrah’a ait. Yıldızhan hit olacak yeni şarkısı için arkadaşına teşekkürlerini iletirken “Popçular arasında dayanışma varsa, bizim aramızda da var” diyor.

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
İZZET YILDIZHAN TARZ DEĞİŞTİRDİ
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2009, 23:23:48 »
Böyle daha iyi apo :)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500