Gönderen Konu: 5. KATTAN DÜŞTÜ BURNU BİLE KANAMADI  (Okunma sayısı 816 defa)

Çevrimdışı joe24

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
5. KATTAN DÜŞTÜ BURNU BİLE KANAMADI
« : 11 Kasım 2008, 20:44:10 »
Antalya'da İşten Gelen Babasına Bakmak İçin Pencereden Sarkan 2 Yaşındaki Çocuk, Dengesini Kaybederek 5. Kattan Düştü. Küçük Çocuk, Kazayı Burnu Bile Kanamadan Atlattı.

Antalya'da işten gelen babasına bakmak için pencereden sarkan 2 yaşındaki çocuk, dengesini kaybederek 5. kattan düştü. Küçük çocuk, kazayı burnu bile kanamadan atlattı.

Edinilen bilgiye göre, Sedir Mahallesi'nde oturan 2 yaşındaki Efe Baran Ş., işten gelen babasına bakmak için oturma odasının penceresinden aşağıya sarktı. Bu sırada dengesini kaybeden minik çocuk, toprak zemine düştü. Büyük bir şok yaşayan baba, oğlunu hemen Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürdü. Efe Baran'ın sadece sol kulağında bir sıyrık meydana geldiği öğrenilirken, doktorlar çocuğun 5. kattan düştüğüne inanamadı. Küçük çocuk, tedbir amaçlı olarak 3 gün süreyle hastanede gözetim altında

tutuldu. 3 günün ardından taburcu olan minik Efe, düştüğü pencerenin önünde objektiflere gülümsedi.

Olayın şokunu hala atlatamadığını söyleyen anne Dilek Ş., "Sabah ben işe gitmiştim. Oğlumu her zaman annemlere bırakırdım, ancak o gün eve yeğenimiz geldiği için onun yanına bıraktık. İşten gelen babasına bakmak için pencereden sarkarken düşen oğlumun sadece sol kulağında bir sıyrık meydana geldi. Allah oğlumuzu bize bağışladı. Ona bundan sonra gözüm gibi bakacağım" dedi.