Gönderen Konu: CNN'de neymiş Ali Kırca ile ışın Show süpermiş!  (Okunma sayısı 823 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
CNN yapar da Ali Kırca yapamaz mı? Vallahi yaptı... Hem de gerçekten... Muhabiri Korcan Karar'a stüdyoya ışınladı.

CNN muhabir ışınlar da Ali Kırca boş durur mu? SHOW Ana Haber bülteninde bir ilk yaşandı. Ali Kırca, Ankara stüdyosundaki muhabiri Korcan Karar'ı İstanbul stüdyosuna ışınladı.

Hem de en az CNN'in Amerika'nın başkanlık seçimlerinde yaptığı kadar profesyonelce bir iş çıkardılar.

Ankara stüdyolarında bulunan Korcan Karar, başarıyla İstanbul stüdyolarına ışınlandı. Kırca bu görüntü sonrasında, "Şu anda bir televizyon ekranında sen ve ben aynı anda aynı kare içerisindeyiz. İzleyicilerimiz seni de karşımda görebiliyorlar. Bu televizyon tekniğinin nasıl gerçekleştiği çok uzun anlatılabilir ama şunu söyleyelim, b

CNN muhabirini ışınladı
CNN'in muhabir ışınlamasını izlemek
için BURAYA TIKLAYIN
iz bunu başardık. Birl ilki başardık" açıklamasını yaptı.

Türk televizyonlarında ilk kez gerçekleşen bu yayından hayli keyif alan Ali Kırca ve Korcan Karar işin eğlencesini de yapmadan geçemediler.

Yönetmeninden Korcan Karar'ın yeniden Ankara'ya 'ışınlanmasını' rica eden Kırca, "Korcan hazır ol seni geri ışınlıyoruz." derken, Karar da "Pozisyonumu aldım Ali Kırca, hazırım" dedi ve ışınlanmayı bekledi.

Kırca başarıyla bitirdiği işin keyfiyle, izleyicilere ışınlanmanın ardındaki gerçeği de şöyle anlattı;

"Bu bir televizyon tekniği. Kimseyi yanıltmıyoruz. Cismi ve gövdesiyle Korcan Karar buraya, stüdyoya gelmiş değil ama televizyon tekniğiyle benim yanıma, buraya ışınlandı. Biz bunu başardık"

Önceki gün de CNN, Amerika'nın Başkanlık seçimlerinde aynı yöntemle muhabirini ışınlamıştı.

Gazeteciler.com
Haber: Bahar GİRTİ
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı xear96

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • ßy_x€ær96
    • MSN Messenger - ronaldinho_77777_@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
CNN'de neymiş Ali Kırca ile ışın Show süpermiş!
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2008, 07:31:50 »
ewt dün izledim harika yaptılar