Gönderen Konu: AYRILIYORU(Z)M  (Okunma sayısı 24383 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #60 : 30 Aralık 2007, 19:46:06 »
AYIP ETTİN HAMZA REİS SEN BURADA ASLA TEK BAŞINA KALMIYACAKSIN....BEN SENİ İYİ TANIYORUM GEREKİRSEDE ANLATIYORUM SEN RAHAT OL ;) BİLİYORSUN YOKSA BU TEMALAR,MESAJLAR KONULAR VS HERŞEY SENİN OYUSİTENİZ İÇİN BIRAK GİDEN GİTSİN İSTEMEYEN İSTEMESİN UNUTMA "ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İNANAN YA HAYIR KONUŞSUN YA DA SUSSUN." ... "MÜ'MİNİN MİZANINDA GÜZEL AHLAKTAN DAHA AĞIR BASAN BİR ŞEY YOKTUR. " ... ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #61 : 30 Aralık 2007, 19:50:10 »
AYIP ETTİN HAMZA REİS SEN BURADA ASLA TEK BAŞINA KALMIYACAKSIN....BEN SENİ İYİ TANIYORUM GEREKİRSEDE ANLATIYORUM SEN RAHAT OL ;) BİLİYORSUN YOKSA BU TEMALAR,MESAJLAR KONULAR VS HERŞEY SENİN OYUSİTENİZ İÇİN BIRAK GİDEN GİTSİN İSTEMEYEN İSTEMESİN UNUTMA "ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İNANAN YA HAYIR KONUŞSUN YA DA SUSSUN." ... "MÜ'MİNİN MİZANINDA GÜZEL AHLAKTAN DAHA AĞIR BASAN BİR ŞEY YOKTUR. " ... ;)

eywallah Cemil.Az öncede söylediğim gibi Kimseyi zorla tutmuyoruz Burada.İsteyen çeker gider,isteyen bizimle devam eder.Geri Dönmek isteyene de kapım açıktır,Ayrilmak isteyene de

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #62 : 30 Aralık 2007, 19:50:45 »
ben burayi birakmadim cemil kardesim...
burasini okdr sevdimki birakmam imkansiz...
ya senin gibi birkac anlasdigim kisiler var ama digerleri bos...
hepsi bana karsi örnegi cöp kutusunda HAZER NE YAZMIS
ALAMN COCOGU fln ben bu laflari yedirmem kendiem . sitedee de küfür yazmak
istemem ama bazen tutamiyorum kendimi...gururumlan oynatmicam ben kimseyi !
ben burda istenmiyorum..o nedenle gidiorum..yoksa ben durduk yere gül gibi siteyi
neden birakayim . burasi gibisi yok ! ama ben mecburum gitmeye...

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #63 : 30 Aralık 2007, 19:51:11 »
ben her zamanki gibi seninleyim ve burdaki adam gibi üyelerleyim hamza biliyosun  ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #64 : 30 Aralık 2007, 19:53:44 »
DEMON İSTESEM BENDE SANA GICIK KAPARDIM AMA BU SİTEDE KAPMAM BAZEN EVET GICIKLIĞIN OLDU AMA YÜZÜNE VURMAM SANA PM ATARAK YADA BİRYERDEN KONUŞARAK HALLEDERİM...SONUÇTADA ARKADAŞ OLURUM...BUNU HERKES BİLİYOR ASLA YOL ALMAM DAİMA YOL VERİRİM AMA HALA SENİ İSTİYORUM BEN ŞAHSEN İNŞALLAH YOL DEĞİŞTİRİP KALIP OYUNSİTENİZ AİLESİNE DEVAM EDERSİN  ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı LENNON

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #65 : 30 Aralık 2007, 19:57:06 »
vallahi bu son olayda halil sucluydu halil öyle seyler yazdiki burda kalmamin anlami yoktu..

gururumlan oynandi ! hamza sen böle aynen beni korudukca ztn herkes neler saniyodu ..

hazerin dedigi mesala ben sana host parasi fln weriyomusum...kafayi yedim artik.

birde cemal bana öyle seyler anlattiki bu mesajlarini yazmasan hala öle sancaktim.

ama bu yazdiklarin bana cok dogru geldi...nese geri dönüsü yok ztn.beni hicbirzaman

affetmiceksiniz ! zaten istenmedim yerde kalcak kadar gurursuz deilim

Helal olsun sana Cemal.Beni Üyelerime öyle bir anlatmişsinki kaç zamandir birlikte olduğumuz ve her gün kendisine destek çıktığım adam bile benim hakkımda neler düşünüyor.Kim bilir beni yeterince tanımayanlar Neler diyecekler.Üyelerimi Sitemize karşı kışkırtıp Kendi sitene kazandırma çalişmalarina devam edeceksen Elinden geleni ardına koyma

Ben,bana güvenenlerle yoluma devam edeceğim.Gerekirse burada tek başıma kalırım ama yine pes etmem !

ORDA YAZIKLARIMIN AYNINI YAZDIM MERAK ETME KIMSEYE YALAN BILGI VERMEM ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #66 : 30 Aralık 2007, 19:58:21 »
Bu yaptıklarından sonra hala mesaj yazma tolga,sana karşı olan iyi niyetimizi suistimal ettin güle güle...

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #67 : 30 Aralık 2007, 19:58:27 »
Hamza Öncelikle Olaylarla Benim Alakam Sıfır

Demon ve Kılavuz un olayına gelince kimse onları kışkırtmadı yok ordan ayrıl buraya gel gibi şeyler olmadı yani benim tarafımdan cemalinde yaptığını zannetmiyorum ben sabah kalktım 3 4 gibi kılavuz sizleyiz yazdı oyunsitenize girdim pm atılmış demon oyunsitenizden ayrıldım sizin siteye geliyorum sonra cemal geldi bu konuyu gösterdi okudum ve en başından demon a yöneticlik vermem dedim... cemal beni sadece 1 ay ÜTY olmasına ikna etti Onada tam ikna olmadım hala alabilrim rütbesini kılavuz a gelince eskiden beri tanışırız her zmn sitemizde yeri var gelir çalışır alır yönetciliğini düşünmem bile... !

yani ben veya kimse onlara bişey demedik bizim siteye gel diye sabah kalktığımda olan şeyler bunlar iyi oku ;)

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #68 : 30 Aralık 2007, 20:00:07 »
eyw kardeşim..bugün sinirlerime hakip olamayim çok büyük yanliş bir karar werdiğime inaniyorum..
hepsi gurur meselesi...bu sitedee beni çok sayida istemiyenler oldu.bunlardan bir nedenide almanyali
olduğum içindi . ben burda dewam etmek istedim . hamza sözüm wardi onuda tuttum . elimden geleni yaptim .
ama ben burdan istenmedim, ve ben istenmedim yerde asla kalmam ! ben gurursuz deilim . keşke bunlara
gerek kalmasaydi hepimiz iyi gecinseydik.ve sitede hiç kavga olmasaydi.ve herkes burda olsaydi.
ama olmadi malasef...burayi okadar çok sevdimki asla birakmicam...bundan sonrasini henüz bilmiyorum.
ama cemala demediğim kalmadi . hamza abi hakkinda anlattiklari oldu . bende ona kizginlikdan inandim...
wolf fln klavuz da gidince bende burda istenmiyince herzaman aşalandiğim aklima geldikce feci sinirlendim..
ve bana rütbe verceni söyliyince bende ibrahime gidicemi söledim . ve ayrilik konusuna benide eklemesini
rica ettim . sonrada yorumlariniz geldi ! şimdikde bu durumdaiz .

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #69 : 30 Aralık 2007, 20:01:42 »
alin rütbemi ( SENCER , CEMAL ) ..!!

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #70 : 30 Aralık 2007, 20:01:49 »
demon çarparım seni kimseyi suçlama... kimse sana öle bişey demedi bana pm attın sen oyunsitenizde bizim sitedeki işinde bitmiştir ! cemal al senin demon un !

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #71 : 30 Aralık 2007, 20:02:20 »
istiyen kim sacmalama .. cemal bana herseyi anlatti msn de ! sen yoktun bile
dusda oldunu söledi .