Gönderen Konu: AYRILIYORU(Z)M  (Okunma sayısı 24385 defa)

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #48 : 30 Aralık 2007, 19:28:51 »
evet beyler ne bu yaptığınız ibo konu açmış benim ne dememi bekliyosun herkez seninle tartıştı defalarca konu açtı gidiyom diye yalanmı  ???

ben senle kavgalı değilim sinirliyim çok üye gitti ama cemilin dediği gibi cüneytin oyunsiteniz zirvede biri gelir biri gider ;)

sitede kimseyle kavgalı değilim tolga sana sinirliyim

ve birkaç kişiye beyler arkadaşlık kuruyonuz satıp gidiyonuz diyonuzki tolga burda ben tartıştım onla gidiyorum

peki neden tolga gitmiyorda siz gidiyonuz?

haksızmıyım beyler

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #49 : 30 Aralık 2007, 19:30:38 »
ŞU AYRILANLAR NEDEN AYRILIYOR BİR BİLSEM VARYA...AMA SİTE BOŞ KALMAZ DEDİM YA 3 KİŞİDE 2 KİŞİDE OLSAK BU SİTEYİ TAŞIRIZ... ;)

Sebebi yok Cemil.Daha Dün Demon yüzünden ayriliyoruz diyorlardı.Ama o sadece bir bahane.Onlarin amaçlarini halen anlayamadiniz mi ?

Bizim sitemizde Sürekli aktif olan üyeleri buradan soğutup kendi sitelerine almaya çalişiyorlar.Cemal seni ayakta alkışlıyorum.Bu işi çok iyi yapiyorsun gerçekten.En sevdiğim üyeleri bana karşı soğutuyorsun.ama beni gerçekten iyi tanimiş olanların sizlerin bu basit oyununuza gelmeyeceklerinden eminim.

Haydi Şimdi delikanliysan itiraf et,Demon sadece amacına ulaşabilmek uğruna kullanabileceğiniz güzel bir kozdu öyle değil mi ? Demon Yoksa Bizde Yokuz Diyerek kaç tane üyemizi sitemize karşı kışkırttın.Şimdi Demonu kendi sitene buyur ediyorsun.Bu kadarı da Pes.Eğer şu siteden ayriliyorum diyenler birazcık düşünürlerse onlarin amaçlarini çok iyi anlayacaklar

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #50 : 30 Aralık 2007, 19:30:38 »
evet hamza seninle yönetcilik konusunu işlerin bitince konuaşlım oke  ;)

görüceksin kimseye pabuç bırakmıcaz demonun ve cemalin asıl yüzünü görmeye başla hamza ben demiştim demeyi secmem ama

görüyosun 1-2  şey için sitelerini satıyolar  ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #51 : 30 Aralık 2007, 19:30:40 »
HAKLISIN TABİ BE HALİL.SEN HİÇBİRYERE GİDEMEZSİN BİZ ARKDAŞMIYIZ ARKADAŞIZ..NE GÜNLERİMİZ GEÇTİ BE UNUTULUR MU SEN KAL HALİL HİÇİRYERE GİTME BU ARADA GEL www.trfutbol.org bu sabah açıldı gel sana Yetki verim  ;D :-*
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #52 : 30 Aralık 2007, 19:34:23 »
hamza doru söylüyor beyler

benim de kendi sitem var fakat her zaman oyunsiteniz için çalışıyorum ve kimseyi kendi siteme alamaya çalışmıyorum isteyen kendi isteği ile gelir hoş gelir turnuvalarımıza katılır amacım burdan üyeleri soğutmak değildir hiç bir zaman

ben her zaman oyunsiteniz adına çalışırım 

ama sitem açıldı isteyenelri bekelrim  ;D  www.sanalligler.net yeni 1 hafta olmuyo

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #53 : 30 Aralık 2007, 19:37:20 »
vallahi bu son olayda halil sucluydu halil öyle seyler yazdiki burda kalmamin anlami yoktu..

gururumlan oynandi ! hamza sen böle aynen beni korudukca ztn herkes neler saniyodu ..

hazerin dedigi mesala ben sana host parasi fln weriyomusum...kafayi yedim artik.

birde cemal bana öyle seyler anlattiki bu mesajlarini yazmasan hala öle sancaktim.

ama bu yazdiklarin bana cok dogru geldi...nese geri dönüsü yok ztn.beni hicbirzaman

affetmiceksiniz ! zaten istenmedim yerde kalcak kadar gurursuz deilim

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #54 : 30 Aralık 2007, 19:38:35 »
tamam cemil

hadi hamza ben gidiyom siteden by cemilin sitesindeyim görüşürüz artık ordayım üyeliğimi sil fln fln

;D ;D ;D

(  benidemi istiyon sitede tolga benidemi çekiyon sitene  ) ???

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #55 : 30 Aralık 2007, 19:40:06 »
SEN BİLİRSİN TOLGA BEN ŞAHSEN KALMANDAN YANAYIM...AMA OYUNSİTENİZİ BIRAKIYORSAN GÜLE GÜLE ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #56 : 30 Aralık 2007, 19:40:40 »
 ;D ;D ;D

herkesi soğusun bakem herkes benim siteme gelsin  ;D ;D

beyler ha benim siten ha onun sitesi amaç eğlenmek ben bütün sitelere giriyorum ama % 60 oyunsitenizde takılıyorum

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #57 : 30 Aralık 2007, 19:41:57 »
vallahi bu son olayda halil sucluydu halil öyle seyler yazdiki burda kalmamin anlami yoktu..

gururumlan oynandi ! hamza sen böle aynen beni korudukca ztn herkes neler saniyodu ..

hazerin dedigi mesala ben sana host parasi fln weriyomusum...kafayi yedim artik.

birde cemal bana öyle seyler anlattiki bu mesajlarini yazmasan hala öle sancaktim.

ama bu yazdiklarin bana cok dogru geldi...nese geri dönüsü yok ztn.beni hicbirzaman

affetmiceksiniz ! zaten istenmedim yerde kalcak kadar gurursuz deilim

Helal olsun sana Cemal.Beni Üyelerime öyle bir anlatmişsinki kaç zamandir birlikte olduğumuz ve her gün kendisine destek çıktığım adam bile benim hakkımda neler düşünüyor.Kim bilir beni yeterince tanımayanlar Neler diyecekler.Üyelerimi Sitemize karşı kışkırtıp Kendi sitene kazandırma çalişmalarina devam edeceksen Elinden geleni ardına koyma

Ben,bana güvenenlerle yoluma devam edeceğim.Gerekirse burada tek başıma kalırım ama yine pes etmem !

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #58 : 30 Aralık 2007, 19:42:19 »
ben burayi birakmadim cemil kardesim...
burasini okdr sevdimki birakmam imkansiz...
ya senin gibi birkac anlasdigim kisiler var ama digerleri bos...
hepsi bana karsi örnegi cöp kutusunda HAZER NE YAZMIS
ALAMN COCOGU fln ben bu laflari yedirmem kendiem . sitedee de küfür yazmak
istemem ama bazen tutamiyorum kendimi...gururumlan oynatmicam ben kimseyi !
ben burda istenmiyorum..o nedenle gidiorum..yoksa ben durduk yere gül gibi siteyi
neden birakayim . burasi gibisi yok ! ama ben mecburum gitmeye...

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #59 : 30 Aralık 2007, 19:43:04 »
SEN GİTME LAN HALİL  ;D KAL OLM  ;D SİTEMEDE HOŞGELDİN SEFA GELDİN...YÖNETİCİLİĞN HAYIRLI OLSUN  ;) SİTE BOŞ OLDUĞUNA BAKMA ÇALIŞMA YAPIYORUM ONDAN  ;)