Gönderen Konu: Crazyturko.com - Fifaturqa.Net  (Okunma sayısı 7129 defa)

Çevrimdışı gamer

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
Crazyturko.com - Fifaturqa.Net
« Yanıtla #12 : 28 Haziran 2008, 11:09:08 »
blade adlı oyuncu beni 4-3 yendi ama şikayet etmek istiyorum sürekli q+w yapıyor önceki çeyrek final eşleşmelindede bir arkadaş şikayet etmiş.çocuğu haksız bulmuşsunuz.ama bence haklı.çünkü tutuamıyorsun.zaten başka hiçbirşey yapmıyor.sürekli q+w.pas felan bile yapmıyor q+w     q+w    q+w habire habire bence turnuvadan çıakrtılmalı....
o da marifet sen onu yap.sen yapsan acaba böLe mi dicektin sen yap sen kazan ;) bLade yi herkes tanır %99 kazanma oranı vaRdır iddaa da ona 1.o2 weRiRLer ;D

Çok Komiksin...

Emre tamam boşver usta ...  ;)

Neyi Komik Bunun..BöyLe Dediğine Göre Senin Mizah AnLayışın Da Komik...Nse Tartışma Yok!

İddaa 1.02 verirler falan demişsin de ona dedim neyse.

Ben bordo berets'in msn'i ekledim.Oda kabul etsin  hasan@ozturk.org

Çevrimdışı leventdogan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 28 Haziran 2008, 17:22:23 »
fabregas 1-2 leventdoğan

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Crazyturko.com - Fifaturqa.Net
« Yanıtla #14 : 28 Haziran 2008, 17:33:01 »
fabregas 1-2 leventdoğan

tebrik ederim levent kardeş

Çevrimdışı erdemeryilmaz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2008, 17:40:40 »
fabregas 1-2 leventdoğan

tebrikler levent. darısı diğerlerinin başına :D

Çevrimdışı gamer

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2008, 18:41:28 »
Tebrikler Levent umarım 2 galibiyet daha alıp turu geçen taraf biz olurz...

Çevrimdışı ByfoXxX

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
  • The HoLyONe
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 28 Haziran 2008, 21:23:05 »
Sercanoert ve bilginler dha ağı bile eklememiş adamları bulamıyoruz ki maçları yapalım :(

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #18 : 28 Haziran 2008, 21:26:59 »
Sercanoert ve bilginler dha ağı bile eklememiş adamları bulamıyoruz ki maçları yapalım :(

Yarin Gece Son Gün..O Tarihe kadar ağa gelmezlerse hükmen yazmak zorundasiniz

Çevrimdışı DigЯunTLeD

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
  • King oF Fifa |
    • MSN Messenger - digruntled@w.cn
    • Profili Görüntüle
    • uA İzmiR
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 28 Haziran 2008, 22:53:10 »
blade adlı oyuncu beni 4-3 yendi ama şikayet etmek istiyorum sürekli q+w yapıyor önceki çeyrek final eşleşmelindede bir arkadaş şikayet etmiş.çocuğu haksız bulmuşsunuz.ama bence haklı.çünkü tutuamıyorsun.zaten başka hiçbirşey yapmıyor.sürekli q+w.pas felan bile yapmıyor q+w     q+w    q+w habire habire bence turnuvadan çıakrtılmalı....
o da marifet sen onu yap.sen yapsan acaba böLe mi dicektin sen yap sen kazan ;) bLade yi herkes tanır %99 kazanma oranı vaRdır iddaa da ona 1.o2 weRiRLer ;D
YaLan söLeme BenLe Yaptığı MaçLarda KAzanma Oranı %49 | ;D Ama Doru q+w Yapıoo Sende Yap Sende Kazan Bende Yapıorum Bu Blade dene zırtapoza Kazanıorum | ;D ;D Neyse SaygıLar | ;D

ßize Her SevDaDan Geriye KaLan Sadece Ama Sadece | GALATASARAY | Daima Yanındayız | uA İzmiR | 35 |

Çevrimdışı blade_woltra_10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 29 Haziran 2008, 11:40:11 »
BORDO_BERETS 3-0 HASAN

"Bir miktar Gül kokusu kalır Gül tutan elde;
Zannetme ki Gül yaşar dikenin himayesinde.
Dikenin itibarı Gül sayesinde..."

Çevrimdışı blade_woltra_10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2008, 11:41:46 »
blade adlı oyuncu beni 4-3 yendi ama şikayet etmek istiyorum sürekli q+w yapıyor önceki çeyrek final eşleşmelindede bir arkadaş şikayet etmiş.çocuğu haksız bulmuşsunuz.ama bence haklı.çünkü tutuamıyorsun.zaten başka hiçbirşey yapmıyor.sürekli q+w.pas felan bile yapmıyor q+w     q+w    q+w habire habire bence turnuvadan çıakrtılmalı....

ßırak kardeşim ya sen kimsinki öyle konuşuyorsun attığın iki golde kasma yüzün oldu yoksa onlarıda attırmazdım sana benim pas yapamama gelince herkez biliyor kimin  ne kadar iyi pas yaptığını..! ;) q+w gelince sende yap bak nasıl engelliyorum.sen engelleyemiyorsan o senin sorunun adamlara bak ya yeniliyorlar kabullenemiyorlar. hiç bişi bilmiyormuşum :D mademki bilmiyorum kazansaydın cocuq.

"Bir miktar Gül kokusu kalır Gül tutan elde;
Zannetme ki Gül yaşar dikenin himayesinde.
Dikenin itibarı Gül sayesinde..."

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2008, 12:25:59 »
kim diyor hamachiye girmemişiz diye kaç gündür hamachideyiz.Yüzbaşı AKIN nickiyle bilip bilmeden konuşmayalım lütfen...

Elim Tetikte, Yanlıs Yapana Acımam Sıkarım...

Çevrimdışı gamer

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 29 Haziran 2008, 12:41:23 »
blade adlı oyuncu beni 4-3 yendi ama şikayet etmek istiyorum sürekli q+w yapıyor önceki çeyrek final eşleşmelindede bir arkadaş şikayet etmiş.çocuğu haksız bulmuşsunuz.ama bence haklı.çünkü tutuamıyorsun.zaten başka hiçbirşey yapmıyor.sürekli q+w.pas felan bile yapmıyor q+w     q+w    q+w habire habire bence turnuvadan çıakrtılmalı....

ßırak kardeşim ya sen kimsinki öyle konuşuyorsun attığın iki golde kasma yüzün oldu yoksa onlarıda attırmazdım sana benim pas yapamama gelince herkez biliyor kimin  ne kadar iyi pas yaptığını..! ;) q+w gelince sende yap bak nasıl engelliyorum.sen engelleyemiyorsan o senin sorunun adamlara bak ya yeniliyorlar kabullenemiyorlar. hiç bişi bilmiyormuşum :D mademki bilmiyorum kazansaydın cocuq.

Uzatmayın hep aynı lafı ediyorsunuz herkes biliyor kimin daha iyi pas yaptığınıymış sanki sadece bu sitede fifacılar varda öyle konuşuyorsun.
Biz bu sitede turnuvalara katılmıyoruz ondan tanımıyorlar burda takılıyorsun diye seni tanımış olmaları gayet normal
Ayrıca biz yenildiğinden karşı takıma küfür eden oyunculardan değiliz başkalarıyla karıştırma bizi ;)