Gönderen Konu: Camtasia Studio 5.0  (Okunma sayısı 852 defa)

Çevrimdışı LegenArda

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
  • Andrei Arshavin ...!
    • ICQ Messenger - 1905
    • MSN Messenger - a.turan-09@otmail.com
    • AOL Instant Messenger - yoq
    • Yahoo Instant Messenger  - yoq
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Camtasia Studio 5.0
« : 26 Ekim 2008, 00:20:30 »
Arkadaşlar özellikle webmaster arkadaşlarımız için yada forum bağımlısı olan arkadaşlar için (Benim gibi ) artık resimli anlatım yapılırken tek tek resimleri PrintScreen tuşu ile kaydedip daha sonra paylaşma derdi bitti...

Bu program sayesinde resimleri hareketli olarak bir video şeklinde yapabiliyorsunuz. Yani ekranınızı kaydediyor. Bu sadece forumlarda kullanılacak değil ya... Ekranda herşeyi istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz... Ses ekleyebilir, .swf, .gif ve birçok formatta kayıt alabilirsiniz.. Arkadaşlar size serial nosunu vermek isterdim ama paylaşmak serbestmi bilmiyorum. Adminlerimiz bize cevap verirlerse bu mesajı en kısa sürede editleyeceğim.. Bol bol videolar ve anlatımlar Herkese Kolay gelsin...

Download : http://download.techsmith.com/camtas...2/camtasia.msi

Arkadaşlar daha önceden 4.0 verilmiş sadece bende bu nedenle paylaşmak istedim... Kullanımı kolay bir program bu nedenle bayağı hit alır diye düşünüyorum. Bu arada bu program demo ben isterdim ki size serial number ını vermek ama paylaşımı yasak olabilir diye paylaşamıyorum ama adminlerimiz olumlu bakarsa hemen mesajımı editleyeceğim....

Çevrimdışı rmelihr

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1951
  • WWW.OYUNSİTENİZ.COM
    • ICQ Messenger - 160
    • Profili Görüntüle
Camtasia Studio 5.0
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2008, 21:59:14 »
eyw paylaşım süper