Gönderen Konu: 1 Video Converter (Bütün Özelliklerini Tek Tek Anlattım Animasyonlu)  (Okunma sayısı 553 defa)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Sizin işinize çok yarayacağını umduğum 1 Video Converter programını dilim döndüğünce Animasyonlu bir şekilde bütün özelliklerini tek tek anlattım.

Programın Özelliklerine Bir Göz Atacak Olursak

1-Video Formatını Değiştirme

2-Video Birleştirme

3-Video Kesme

4-Video'dan Sesi Ayırma

5-Video'yu Resimlere Ayırabilme

Programımızın ilk özelliği olan video formatını nasıl değiştireceğimizi flash animasyon eşliğinde adım adım öğrenelim.
İZLEMEKİÇİN TIKLAYIN

Programımızın ikinci özelliği olan video birleştirme işleminin nasıl yapıldığına gelin bir göz atalım.
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Programımızın üçüncü özelliği olan video kesme uygulamasını gelin hep birlikte öğrenelim.
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Geldik programımızın dördüncü özelliğine burada video'dan sesi ayırmayı öğreneceğiz.
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Evet arkadaşlar geldik programımızın son özelliğine burada video'yu resimlere ayıracağız.
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sizlere anlatmış olduğum 1 Video Converter programını indirmek için BURAYA TIKLAYIN

Sizlere programın özelliklerinin her birini animasyonlu bir şekilde ayrı ayrı anlattım.Dilerseniz yaptığım animasyonlu anlatımı tek parça halinde izlemek için yada bilgisayarınıza indirip arşivinize eklemek için BURAYATIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Çevrimdışı EkO

• 3. SINIF UYE
  • Puan 148
  • ReBeL JuSTiCe
    • MSN Messenger - eko317@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - E......k......O
    • Yahoo Instant Messenger  - ReBeL+JuSTiCe
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
    • E-Posta
eyw saolasın kardeşim

Çevrimdışı ***ALfoNSo***