Gönderen Konu: Project I.G.I  (Okunma sayısı 700 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Project I.G.I
« : 10 Ağustos 2007, 21:27:13 »
Ne yazık ki beklenenin aksine Project I.G.I sıradan bir FPS�nin ötesine geçemedi ve bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Detaylı bir inceleme yerine, oyunun oynanabililik, grafik, ses ve diğer ayrıntılarından bahsetmek istiyorum.

Oynanabilirlik: Belki de oyundaki en olumlu şey oynanabilirlik. O kadar geniş bir alanda hareket etme şansımız var ki, daha önce bunu hemen hemen hiç bir FPS türünde görmemiştim.

Grafik: Yapım yılı baz alınırsa fena değil, ama günümüz şartlarına göre çok çok geride diyebiliriz. Bazı güzel ayrıntılar da mevcut. Örneğin, duvarların arkasından düşman askerlerine zarar verebilmeniz mümkün.

Sesler: Atmosferin çok heyecan vermediğini kabul etmek gerekli, oyun içi demolarda sesler temiz ve profesyönelce hazırlanmış olsa da, oyun içindeki seslerde büyük bir artı yok ve son derece sıradan.

Project I.G.I�de bir çok görevimiz var ve bu görevleri yerine getirmek için çeşitli silah ve malzemelerimiz var. Kimi zaman gece görevlerine çıkıp gece görüşlü dürbün kullanabiliyoruz, kimi zaman da açık alanda olabildiğince serbest bir şekilde düşmanlarımızı öldürmeye çalışıyor ve görevleri tamamlıyoruz.

Çok sıradan bir oyun olduğu için ve türe getirdiği hiçbir yenilik olmadığı için fazlaca bahsetmeyi istemiyorum. Eğer FPS türünü seviyorsanız ve her çıkan FPS�yi denerim diyorsanız, alıp oynayabilirsiniz. Bunun haricinde pek fazla tavsiye etmiyorum oyunu. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Project I.G.I
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2008, 16:36:34 »
Paylaşim için Sağol