Gönderen Konu: NHL Eastside Hockey Manager  (Okunma sayısı 694 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
NHL Eastside Hockey Manager
« : 30 Aralık 2007, 22:10:09 »
enim gibi hockey oynayan, takip eden, seven bir adama yapılmaz ki bu. Sen kalk CM 2001/2002 motorunu al. Olmayacak şekilde geliştir.

Bu güne kadar çıkmış en iyi hockey menajerlik oyununu yap. Utanmadan piyasaya sür. İşimden gücümden edeceksiniz beni yahu. 18 hockey ligi ekle oyuna. Veritabanında 1000 takım olsun. 10000 den fazla oyuncu ve takım çalışanı olsun. Ben kalkayım başka işle uğraşayım olacak şey mi? Değil tabiki. Ama oldu. HAH. Bunların yanında takımın ıncık cıncık herşeyine burnumu sokabiliyorum, oyuncuların fiziksel ve teknik istatistikleri yanında 9 ayrı başlık altında birde ruhsal ve piskolojik durumları ile uğraşıyorum. Mutlular mı değiller mi diye kontrol ederken, bir sonra ki maç için rakip takım hakkında araştırma yapıyorum. Rakibe göre taktik hazırlarken o bu şu oyuncunun soğuk algınlığı ile uğraşıyorum. Maç anında olan biteni dikkatle izleyip habire taktik ve oyuncu değiştiriyorum. Bütün bunlar olup biterken bir Face-off bile göremiyorum. Ama sesimi çıkartmıyorum, çünkü çok eğleniyorum.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
NHL Eastside Hockey Manager
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2008, 00:18:24 »
Paylaşim için saol