Gönderen Konu: Gunlok  (Okunma sayısı 583 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Gunlok
« : 30 Aralık 2007, 21:24:46 »
Sadece yeni silahlar ve güzel grafikler görmek için bir oyuna ömrümden vakit ayıramam, özür dilerim.

Maalesef bu oyun hakkında iyi bir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü Gunlok’ta oyuncuyu oynamaya teşvik edecek hiçbir şey yok. Ne bir ilerleme hırsı, ne devamını öğrenmek isteyeceğiniz bir hikaye. Sadece güzel grafikleri veya müzikleri için oynamak isteyebilirsiniz, ama bir süre sonra kendinizi o güzelim grafiklerin içinde boğuluyor gibi hissetmeye başlıyorsunuz.
Grafik bakımından Gunlok’un ilk başta hiçbir problemi yokmuş gibi görünüyor. 3D bir mekanda, karakterlerinizi üstten görerek oynuyorsunuz. Karakter ve mekanların grafikleri çok güzel. Özellikle zoom olayını abartmışlar, karakterleri bir fasülye boyutu kadar görebildiğiniz bakış açısından, göz bebeklerini görene kadar zoom yapabiliyorsunuz. Tabii oynanış açısından bunun bize pek bir faydası olmuyor.
Gunlok ve diğer robotları yöneterek, genellikle kaçıp gizlenerek, amacınıza ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oynanış tarzı olarak Commandos’a yakın olduğunu söyleyebilirim. Yolunuza çıkan bütün robotların bir görüş açısı ve mesafesi, bir de duyma mesafeleri var ve buna dikkat ederek oynamanız gerekiyor.
Açıkçası Gunlok’dan çok daha fazlasını beklerdim. Alien vs Predator gibi bir şahesere imza atmış olan Rebellion’dan çok daha iyisini beklerdim. Eğer iyi grafikli, birçok çeşitte silah kullanabildiğiniz ve düşünerek oynamak zorunda olduğunu bir oyun oynamak istiyorsanız, Gunlok’u deneyebilirsiniz. Ama bir süre sonra harcadığınız zamana değmediğini düşünmeye başlayabilirsiniz. Çünkü sizi bir bölüm sonrasını görmeye güdüleyecek hiçbir şey olmadığını göreceksiniz. Bana soracak olursanız da sadece yeni silahlar ve güzel grafikler görmek için bir oyuna ömrümden vakit ayıramam, özür dilerim.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Gunlok
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2007, 23:02:04 »
paylaşim için saol