Gönderen Konu: Ferraribéry Ada yolcusu  (Okunma sayısı 809 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ferraribéry Ada yolcusu
« : 31 Mart 2007, 21:40:52 »
Ferraribéry Ada yolcusu
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Olimpik Marsilya forması giyen eski Galatasaraylı futbolcu Franck Ribery'in Arsenal'le sözleşme imzalamaya yakın olduğu iddia edildi.

Fransa'da yayın yapan 'France Football' adlı dergide yer alan bir haberde, İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Arsenal'in Ferraribéry lakaplı Fransız yıldız futbolcu Ribery'i sezon sonunda transfer edeceği ifade edildi. Dergi, Arsenal'in Fransız Teknik Direktörü Arsene Wenger'in Ribery'den transferle ilgili söz aldığını da iddia ederek, Ribery'in Arsenal Kaptanı Thierry Henry'nin de büyük hayranı olması nedeniyle transferin gerçekleşeceğini savundu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ribery ise iddiaları yalanlamazken açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi. Ribery, geçtiğimiz yazda aynı durumun söz konusu olduğunu belirterek "Ben aynı tecrübeyi yaşamak istemiyorum. Benim ana hedefim Olimpik Marsilya'yla Şampiyonlar Ligi'nde top koşturmak. Bundan sonra neler olacağını göreceğiz. Dünya Kupası Finalleri'nden sonra kulüpler benimle ilgilenmeye başladılar, teklifler geldi" diye konuştu.

Bu arada, Fransız futbolcuyla İngiltere Premier Ligi'nin diğer güçlü takımları Liverpool ve Manchester United'ın da devrede olduğu iddia ediliyor.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...