Gönderen Konu: Football Manager 2007 Multim Pack V.1  (Okunma sayısı 819 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Football Manager 2007 Multim Pack V.1
« : 09 Ağustos 2008, 12:08:02 »

--------------------------------------------------------------------------------

Merhabalar Arkadaslar...

Belki Herkez Football Manager 2008 Cikmasini Konusuyor ve Yilbasindan Once Kesin Olmayan Bir Tarih
Belirtilmis Ve Bu Surecte Yıllardır Cm - Fm Serisi Olarak Takip Ettigim Ve Buyuk Hevesle Oynadigim,
Football Manager 2007: 30 Temmuz 2007 Tarihine Kadar Butun Transferler - Gorulen Hatalar - Club Finans -
Uefa & Champion Ligine & Intertoto'ya Bu Sene Katilan Tum Takimlar - Kume Dusenler ve Cıkanlar - Isım Hataları
Managerler'i Update Ettim

Belki Piyasada Bir Cok Update Var ama sports interactive'in Yamalarda Gosterdigi Hata Bulgulari Dahil Bir Cok Dokuman
Data'ya Aktarildi... Yaklasik 3 ay Suren Ve Veritabanı Tamamen Kendime Ait Olan Herhangi Bi alıntı yapılmadan Gecemi Gunduzume Katarak Bu Calismayi Sizlere Sunuyorum

Ayrinti :

-Eng Prem : Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Eng Champ:Transferler (30 Temmuz) ,Finans,Managerler,Isım hatalari,Dusenler Cikanlar
-Fransa Lig :Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Almanya Lig : Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Hollanda:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Belcika:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Portekiz:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Turkiye:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Yunanistan:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Spain:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Denmark:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar
-Italy:Son Transfer(30 Temmuz),Finans,Managerler,Isım Hatalari,Dusenler Cikanlar,Avrupa Kupalarına Katılanlar

Arkadaslar Hepinize ii Oyunlar Diliyorum Ve Lutfen Gerekli Yorumlarinizi Burdan iletin ...

*ONEMLİ*:Rar Sifresi Rar Dosyasini Actiktan Sonra Yan Tarafinda Aciklamanin icerisindedir.. 7.0.2 ile Uyumludur

KURULUM RAR DA Anlatilmistir

Dowloand Adres: Game Downloads, Game Patches - FileFront.com

aLıntıdır
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2008, 13:51:22 »
Teşekkürler...