Gönderen Konu: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 5062 defa)

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 21 Kasım 2006, 14:18:09 »
OYUNSİTENİZ 2. EURO LİG 3. HAFTA MAÇ KURALARI ÇEKİLMİŞTİR BUNA GÖRE FİXTÜR ŞÖYLEDİR

İNTER - CHELSEA ---- 4 - 5

REAL MADRİD - ARSENAL ---- 0 - 5

MİLAN - EVERTON --- 6 - 5

B.MÜNİH - BARCELONA ---- 3 - 4

VALANCİA - M.UNİTED ---- 2 - 3

ARKADAŞLAR FİXTÜRDE Bİ YANLIŞLIK GÖRÜRSENİZ HABER VERİN
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2006, 17:09:59 »
Eko kardeşim müsaidsen yapalim mi şimdi ?

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2006, 18:06:38 »
malatyasporlu gelince bi haber edersin maçımız var...

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2006, 20:36:21 »
b.münih 3 - 4 barcelona

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2006, 20:45:33 »
b.münih 3 - 4 barcelona

Şu güne kadar binlerce maç yaptım ve çok nadir maçlarda rakibimi tebrik etmedim.Tebrik etmediğim maçlarda centilmenlik dışı davranışlardan dolayı tebrik etmemişimdir.Yenildiğim veya yendiğim maçlarda bile tebrik etme şerefinin gösteren biriyim ama bu maçta tebrik edilecek hiçbir yan göremedim.Maç içerisinde sürekli faullerle oyunu öldürmeler.Futbolun kasaplarının dolaştığı bir maçtı.Rakibimi asla tebrik etmeyeceğim çünkü o tebrik edilmeyi hakedecek oyunu oynamadı.Oynayanı tebrik etmek bana yakışır tebrik edilmek de oynayana....

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2006, 21:34:44 »
b.münih 3 - 4 barcelona

Şu güne kadar binlerce maç yaptım ve çok nadir maçlarda rakibimi tebrik etmedim.Tebrik etmediğim maçlarda centilmenlik dışı davranışlardan dolayı tebrik etmemişimdir.Yenildiğim veya yendiğim maçlarda bile tebrik etme şerefinin gösteren biriyim ama bu maçta tebrik edilecek hiçbir yan göremedim.Maç içerisinde sürekli faullerle oyunu öldürmeler.Futbolun kasaplarının dolaştığı bir maçtı.Rakibimi asla tebrik etmeyeceğim çünkü o tebrik edilmeyi hakedecek oyunu oynamadı.Oynayanı tebrik etmek bana yakışır tebrik edilmek de oynayana....

hırsın vermiş oldugu konusmalar bunlar dostum... mac sonu ss alsaydında gorseydi millet palavraları.. arkadaslar macın son saniyesinde 2-3 faul yapınca kasapmı olunuyor. ayrıca hepsi atağa kalkarken yapılan taktik faullerdi, günümüz futbolunda oldugu gibi, ac tv ye accık mac seyret.. mac bitti bana diyorki mac boyunca faul yapmısım. o zaman soruyorum devamlı faul yaptıysam 4 golu ne zaman attım yada sen o 3 golu ne zaman attın. yalan beyannlarla kimseyi yanıltmaya hakkın yok dostum. senin tebriklerine ihtiyacım yok zaten, kim kimin ne oldugunu bilir..

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2006, 21:46:35 »
b.münih 3 - 4 barcelona

hırsın vermiş oldugu konusmalar bunlar dostum... mac sonu ss alsaydında gorseydi millet palavraları.. arkadaslar macın son saniyesinde 2-3 faul yapınca kasapmı olunuyor. ayrıca hepsi atağa kalkarken yapılan taktik faullerdi, günümüz futbolunda oldugu gibi, ac tv ye accık mac seyret.. mac bitti bana diyorki mac boyunca faul yapmısım. o zaman soruyorum devamlı faul yaptıysam 4 golu ne zaman attım yada sen o 3 golu ne zaman attın. yalan beyannlarla kimseyi yanıltmaya hakkın yok dostum. senin tebriklerine ihtiyacım yok zaten, kim kimin ne oldugunu bilir..

HAKLISIN KİMİN NE OLDUĞU ORTADA.BUGÜN VAROLMADIK Kİ BASİT Bİ MESELEYLE SİLİNELİM.ADIMIZ VAR BİZİM.TEK ÜZÜLDÜĞÜM MESELE ÇOLUK ÇOCUKLA MUHATTAP OLMAM.ŞUNU DA BELİRTEYİM MADEM İYİYDİN FİFADA ŞU GÜNE KADAR SENİNLE BİR SÜRÜ HAZIRLIK YAPTIK VE HEPSİNDE FARK ATARKEN OYUNU ROLANTİYE ALIP KENDİ KALEME GOL ATARAK VEYA SANA ATTIRARAK MAÇI ZEVKLİ HALE GETİRİYORDUM.BU MAÇI NASIL KAYBETTİĞİMİ SEN DAHA İYİ BİLİYORSUN.SON OLARAK BEN PALAVRA ADAMI DEĞİLİM İCRAAT ADAMIYIM BUNU BİL VE NE DEDİĞİNE DİKKAT ET.

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2006, 22:02:46 »
b.münih 3 - 4 barcelona

HAKLISIN KİMİN NE OLDUĞU ORTADA.BUGÜN VAROLMADIK Kİ BASİT Bİ MESELEYLE SİLİNELİM.ADIMIZ VAR BİZİM.TEK ÜZÜLDÜĞÜM MESELE ÇOLUK ÇOCUKLA MUHATTAP OLMAM.ŞUNU DA BELİRTEYİM MADEM İYİYDİN FİFADA ŞU GÜNE KADAR SENİNLE BİR SÜRÜ HAZIRLIK YAPTIK VE HEPSİNDE FARK ATARKEN OYUNU ROLANTİYE ALIP KENDİ KALEME GOL ATARAK VEYA SANA ATTIRARAK MAÇI ZEVKLİ HALE GETİRİYORDUM.BU MAÇI NASIL KAYBETTİĞİMİ SEN DAHA İYİ BİLİYORSUN.SON OLARAK BEN PALAVRA ADAMI DEĞİLİM İCRAAT ADAMIYIM BUNU BİL VE NE DEDİĞİNE DİKKAT ET.

sen her hazırlık macında beni yendin ve bu seferde yenebilecegini sandın, yenilincede dogal olarak sinirlendin, çok normal karşılıyorum.. çünkü bende hazırlık maclarında cok rahat yendigim insanları burda yenemiyorum. ama kalkıp kimsenin galibiyetine camur sürmüyorum.. hem binlerce mac yaptım diyorsun,sorarım sana o zaman hazırlık macıyla turnuva macı bir olurmu.. hazırlıkta yenmişmiş.. beni hazırlık ilgilendirmez ama sen o maçlarla avunabilirsin. ayrıca geçmişle yaşama, şimdiye bak. laflarına dikkat edecek biri varsa o da sensin , burda coluk cocuk yasında olanlarda var, kimse kimseden üstün değildir.. muhattab olmak zorundada değilsin, sana bayılmadım heralde.. hazırlık macında yendi diye ömür boyunca yencegini zanneden kişiyle bende muhattab olmam zaten.. hamza mevzu fazla uzamasın bence, kimseyi 2-3 faul yaptı diye kimsenin yargılamaya hakkı oldugunu zannetmiyorum...

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2006, 22:34:02 »
BU TARTIŞMA SOHBET BÖLÜMÜNDE DEVAM ETSİN YADA SON VERİLSİN SİZE YAKIŞMIYO ARKADAŞLAR LÜTFEN ;)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 26 Kasım 2006, 22:36:02 »
M.UNİTED : 3-2 : VALENCİA

ÇOK İYİ MAÇTI MAÇIN BERABERE BİTECEĞİNİ DÜŞÜNÜRKEN SON DAKİKADA GOL ATTI BUKADR ÇOK SEVİNMEMİŞTİM :)

ARKADAŞIMIN HAKKINIDA VERMEK LAZIM ÇOK GÜZEL OYNADI ELLERİNE SAĞLIK SADECE TEK ŞANSSIZLIĞI VARDI SON DAKİKADAKİ GOLDÜ :( ŞANSLIYDIM GERÇEKTEN ;)

Çevrimdışı evanescence

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 27 Kasım 2006, 05:23:57 »
ULtrAslan54 kardeş akşam maçımızı yaparız ok

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2006, 18:01:06 »
ARSENAL : 5-0 : REAL MADRİD

ÜÇTE ÜÇ YAPARAK ŞAMPİYONLUĞUN BİR NUMARALI ADAYIYIM

SIRADAKİİİ
;D ;D :D :D
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk