Gönderen Konu: 2. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 4738 defa)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
2. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 06 Ekim 2006, 22:38:54 »
CHELSEA- M.UNİTED

GALATASARAY- LİVERPOOL   
  4-1
REAL MADRİD- ARSENAL       
  2-3
MİLAN- BARCELONA
   0-1
O.LYON- FENERBAHÇE
  0-3

MAÇLAR 13 EKİM CUMA, 14 EKİM CUMARTESİ VE 15 EKİM PAZAR OYNANACAKTIR MAÇLARIMIZIN BİTİŞ TARİHİ 15 EKİM PAZAR 00:00 DA SONBULACAKTIR. MAÇLARDA SAAT KISITLAMASI YOKTUR BU 3 GÜN İÇİNDE MAÇLAR BİTMİŞ OLACAKTIR ARKADAŞLAR HERKESE BAŞARILAR...

Çevrimdışı fifa07_1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 39
  • TEK BÜYÜK GALATASARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 2. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2006, 19:52:50 »
GALATSARAY-0 LİVERPOOL-22

Çevrimdışı fifa07_1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 39
  • TEK BÜYÜK GALATASARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2006, 19:54:59 »
NE ZAMAN GİRSEK OYUNDAN ATIYOO LVERPPOOL UN SAHİBİ OLAN ARKADAŞ BENİM ÇIKTIĞIMI ZANNEDİYOO BIKTIM ARTIK BOŞVER ZATEN BEN MAÇININ SKORUNDA DEĞİLİM GÜZEL FUTBOL TARAFTARIYIM BEN ARKADAŞ SİE  :-[

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2006, 20:00:40 »
böleş ey olmaz güsl kardşeim mete sorun çıkmasın kardeşim bi sorun kaldırıcak daha değilim eğer adam gibi maçınızı yapmaz iseniz ikinizede 1 ihtar vericem 2.sinde turnuvadan diskalifiye olucaksınız oyuna kalındığı yerden devam edilsin ve bu maçı sorunsuz atlatın akis taktirde sorun uzar ise hiç yapmak istemediğim şeyi yaptırmayaın bana arkadşalar lütfen yaw ikinize 1 ihtar ve hükmen yazıcam ikinizede bu mjın altına daha msj istemiyorum sqdece skorun yazılmasını istiyorum arkadşalar.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2006, 20:18:20 »
amett kardes tek bir şey sölicem bende dedim arkadasa dedimki 75 dk oynayalım ben 1-0 öndeyim dedim arakdas ama bastan baslıcaz dedi ben de dedimki ya kime sorarsan sor benim dedğimi der dedim ama sakalımız yok ki lafımız dinlensin

Çevrimdışı fifa07_1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 39
  • TEK BÜYÜK GALATASARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2006, 20:47:18 »
amett kardes tek bir şey sölicem bende dedim arkadasa dedimki 75 dk oynayalım ben 1-0 öndeyim dedim arakdas ama bastan baslıcaz dedi ben de dedimki ya kime sorarsan sor benim dedğimi der dedim ama sakalımız yok ki lafımız dinlensin

KARDEŞ SENLE ŞİMDİYE KADAR ÇOK MAÇ YAPTIK HEPSİNDEDE DURUM 0-0 KEN ATTI OYUNDAN HİÇ İTİRAZ ETMEDİN TEKRAR YAPARIZ DEDİN BENDE OK DEDİM ŞİMDİ 10 DK GEÇMİŞ 1 GOL ATTIN ATTI OYUNDAN BANA SEN ÇIKTIN MANASIYLA 75 DK OYNUYOZ DEDİN BENDE ''BEN ÇOCUKMUYUM ARKDAŞ DEDİM''] BANA TEK İKEN BAŞKA KONUŞUYON
BURDA BAŞKA ŞEYİ MANA YAPARAK KONUŞUYON BEN BİR İNSAN OLARAK BÖYLE YALAN YANLIŞ KONUŞMAN HİÇ HOŞUMA GİTMEDİ BU SİTEYE BÖYLE YALAN SÖLERLE HUZURU BOZMAYA HİÇ HAKKIN YOK LÜTFEN BANA MSN DEN DURDUK YERE HAKARET VE KÜFÜR EDİP BENİ ENGELLEMEN SENİN SEVİYENİ GÖSTERİR SEN BU SİTEYE VE TURNUVAYA HİİİİİİİİİİİİİÇ LAİK DEĞİLSİN  :-[ :-[

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2006, 20:51:23 »

KARDEŞ SENLE ŞİMDİYE KADAR ÇOK MAÇ YAPTIK HEPSİNDEDE DURUM 0-0 KEN ATTI OYUNDAN HİÇ İTİRAZ ETMEDİN TEKRAR YAPARIZ DEDİN BENDE OK DEDİM ŞİMDİ 10 DK GEÇMİŞ 1 GOL ATTIN ATTI OYUNDAN BANA SEN ÇIKTIN MANASIYLA 75 DK OYNUYOZ DEDİN BENDE ''BEN ÇOCUKMUYUM ARKDAŞ DEDİM''] BANA TEK İKEN BAŞKA KONUŞUYON
BURDA BAŞKA ŞEYİ MANA YAPARAK KONUŞUYON BEN BİR İNSAN OLARAK BÖYLE YALAN YANLIŞ KONUŞMAN HİÇ HOŞUMA GİTMEDİ BU SİTEYE BÖYLE YALAN SÖLERLE HUZURU BOZMAYA HİÇ HAKKIN YOK LÜTFEN BANA MSN DEN DURDUK YERE HAKARET VE KÜFÜR EDİP BENİ ENGELLEMEN SENİN SEVİYENİ GÖSTERİR SEN BU SİTEYE VE TURNUVAYA HİİİİİİİİİİİİİÇ LAİK DEĞİLSİN  :-[ :-[

güsl kardeşim print al ve foruma koy hakaret ve küfürediyor ise bu şekilde benim işey yapmam mümkün dğeil ama elinde delil var ise bunu bize göster biz gerekeni yaparız gerekirse tunuvadanda atarız şimdi buradaki msj atmaın bu konu hakkında daha fazla sohbette devam edilsin

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2006, 18:25:44 »
galatasaray 4-1 liverpool

amett kardeşim bu da printi

Çevrimdışı cmylmzzz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2006, 00:52:04 »
ARSENAL: 3
REAL MADRİD: 2
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı cmylmzzz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2006, 17:36:58 »
sonucu yanlıs yazmıssınız
3-2 yenilmedim yendim :)
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2006, 17:56:02 »
pardon karxşeim kusura bakma hemn değiştiriyorum :)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 15 Ekim 2006, 21:11:20 »
FENERBAHÇE : 3-0 : O.LYON