Gönderen Konu: 1. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI  (Okunma sayısı 8221 defa)

Çevrimdışı Fuis

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 1. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 21 Aralık 2006, 17:17:03 »
amet kardeş ayrılmışmıydı turnuvadan ???
evet amett ayrildi turnuvdan !!

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #25 : 21 Aralık 2006, 18:10:22 »
hamza abi ben teknik sorunlardan dolayı oynayamıyorum hükmen olayında bizi atlar mısın
oyun atıyo cuma günü yükliucem 07 yi yeniden hemen yaparız

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Aralık 2006, 18:12:28 »
hamza abi ben teknik sorunlardan dolayı oynayamıyorum hükmen olayında bizi atlar mısın
oyun atıyo cuma günü yükliucem 07 yi yeniden hemen yaparız

AĞA BU HAFTA YAPAMASSAN BİLE HÜKMEN OLMASI LAZIM ÇÜNKÜ DİĞER KULLANICILARA AYIP OLUR AMA 1. HAFTA TPOİÇİNİ KİTLEYELİM BU AKŞAM MAÇINIZI YAPINCA HABER VER KİLİDİ KALDIRALIM SONUCU YAZ KARDEŞİM SANA UYARMI
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Aralık 2006, 20:16:00 »
selamün aleyküm ilk önce ben berat 24 yaşındayım yani namıdiyar beratgecesi,şimdi şunu söylemek istiyorum ben ankarasporu ilk haftaki rakipte gsdyı.bu takımıda alan kişi furkan adlı bir arkadaşımız ben onun la tam 6 maç yapmaya kalktım hepsindede oynayamadık,nedeni çok basit ya ilk oynadığmızda attı durumu kavrayamadık sonra bidaha yine aynı 3.nde ben dedimki sende yama varmı oda dedi var bende sordum ona ya hangi yama yüzdeyüz stad yaması vardır dedim içimden harbiden de öyle çıktı yahu stad yaması zaten normal oyuna bile zarar veriyor birde multi yapıyoruz hayret bişey ya,sonra işte dedim ona sen oyunu yükle tekrar gel dedim oda bikaçgün sonra arkadaştan cd alcam dedi iyi dedim sonra geldi o gün ve tekrar oynamaya başladık vede gene olmadı ya dedim ne oluyo hani gene olmuyo dedim oda bana ne diyo biliyormusun ya işte bekle bidaha deneyelim iyi dedim dene allah dene genede olmadı sonra ben dedim ona sen fifayı yüklemedinmi yoo dedi arkadaş cdyi getirmedi dedi sonra benim sigorta attı olum dedim benden 10 yaş küçük ondan dolayı olum hitabında bulundum aşağılamak amaçlı deil yanlış anlaşılmasın herneyse olum ya sana cdyi tekrar yükle demedimmi dedim oda işte bulamadım falan flan hep dolamaçlı kelimeler sonra dedimki bak dedim sen git bir yerden bul oynayalım oda bakarız dedi e bulursan ne zmaan oynarız dedim oda bana demesinmi işte annem bana bugün kızdı anca 9 da açarım pcyi dedi allah bitane daha işte,,sonra işin özeti kendi kendime şunu söyledim ulan salak herif madem cdin yok neye üye oluyon o zaman madem annen kızıyor neden üye oluyon artı bide aldığı takıma bak glatasaray iyide bir takım yani oynayamıyorsun gelipte burda başkasının hakkını yiyorsun nedim ben yaa....

öncelikle bratgecesi nick li arkadaşım bana bu mesajı özelden gönderdi . bence deikleri doğru oyun yoksa annen kızıyosa falan dediklerinin hepsi doğru berat gecesi nickli arkadaşım kaç gündür beklemiş galatasaray kullanıcısını bence berat gecesi kardeşim hükmen yensin adalet yerini bulsun son karar sizin
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #28 : 21 Aralık 2006, 20:59:48 »
kardeş beratgecesinin söylediği doğru arkadaş yarın getiricek dediğim gibi eğer getirmezse yarın hemen yazıcam hükmen verin arkadaşa ya da verin şimdi adalet yerini bulsun diyosanız ayrıca o gün saat 12 de girmiştim annem  6 da geldi kapattırdı bana benim için sorun yok ama beratgecesi isterse maçı yarın yaparız zaten maçlar henüz bitmedi tamamen ayrıca o diğer oynamayan arkadaşlar kimsenin hakkını yemiyo mu bi ben mi varım?herkes bitirmeden yaparız diye düşünüyorum ben kararı siz verin

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 21 Aralık 2006, 22:17:59 »
son gün dündü hamza lütfgen gereken yapılsın öğlenleri olmuyosun herkez burda bekliyo sen bu turnuvanın mod luğunu ver ben sabahtan ayarlarım herşeyi bi sorun olursa düzeltirim kardeşim

Turksell super ligini sana emanet ediyorum sadık kardeşim . fakat birinci hafta maçlarinin son süresini cuma günü yaparsak ben dahil bir çok katilimcimiz maçlarini tamamlamiş olacak . nadir ile bir türlü ortak bir zamanda online olamiyoruz malesef  . fakat yarın saat 16.00 dan 23.00 a kadar burada olacağim ve çok büyük bir aksilik çıkmaz ise yarın akşam maçimizi yapacağiz biz . 

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 21 Aralık 2006, 22:34:03 »
oke hamza kardeşim türkiye ligi benimdir cuma günü son gündür nadir le maçını yaparsın herkesin maçlarını tamamlamasını umuyorum
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı beratgecesi

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 21 Aralık 2006, 22:50:21 »
furkancım yarın saat 19:00 gibi gl oynayalım okeyto..........

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #32 : 21 Aralık 2006, 22:52:48 »
oke hamza kardeşim türkiye ligi benimdir cuma günü son gündür nadir le maçını yaparsın herkesin maçlarını tamamlamasını umuyorum

peki kardeşim umarim alnının akıyla turksell super ligini yönetirsin . kolay gelsin sana ;)

skor tahmin & iddia bölümünü de ikinci haftanın topici kaldirildiğinda her bir maç için , diğer liglerde de olduğu gibi yeni topic açıp mesajin içinde takımlarin kullanıcı isimlerinide yazarak hazirlayablir misin ?

Çevrimdışı beratgecesi

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 21 Aralık 2006, 23:19:30 »
bu arada turnuva için elimden gelen yardımı yaparım bilgilerinize..............

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Aralık 2006, 17:15:00 »
hamza abi bu gün dayımlar gelecek o yüzden sende saten oyun cd leri yokmuş nadirle maçın geç biterse topiçi geç oldugu için sen kilidle kardeşim kusura bakma aksamalar olmasa ben yapacaktım ama herkez son güne bırakıyo galiba 4 maç var herkesim yapmasını umuyorum ligimie özen gösterelim lütfen lütfennn :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #35 : 22 Aralık 2006, 18:09:04 »
bu arada turnuva için elimden gelen yardımı yaparım bilgilerinize..............

saol kardeşim. maçlarinı zamanında yapman bizim için en büyük yardım olur ;)