Gönderen Konu: GS-FB Maçında Ts bayrağının işi ne??  (Okunma sayısı 982 defa)

Çevrimdışı hentbolcu_59

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
GS-FB Maçında Ts bayrağının işi ne??
« : 25 Ekim 2006, 22:43:48 »
arkadaşlar bişi soracam ya..ben career modda oynuyorum..mesela gs-fb derbisi war olimpiyat stadında..trübünlerde TS bayrakları war..bunun hakkında bişi bilen war mı?çok sinir bozucu bşii çünkü.. >:( >:(

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: GS-FB Maçında Ts bayrağının işi ne??
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2006, 20:08:38 »
kesinlikle katiliyorum kardeşim inan benimde sinirlerimi bozdu :S ea bazilarina ufak gibi görünsede çok ciddi hatalar yapmiş .bu tür hatalari gidermek için bazi yamalar yapiliyor fakat bunlar adi üstünde adı yama olduğu için gerçeği gibi orjinal olmuyor malesef sadece la liga , premier lig gibi belli başlı liglere gereken önem verilmiş ,  fakat bu oyunda sirf bu ligleri oynayan insanlar yok . turkiye ligini oynayan binlerce hatta belkide milyonlarca insan var .keşke turkiye dahil diğer liglerede biraz daha önem verilseydi . futbolcularimizin en azindan yüzde 50 sinin faceleri yapılsaydi çok daha iyi olurdu . her zaman ki gibi gene ayni şeyi söyliyeceğiz . bir dahaki seneye inşallah :)   

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2006, 19:20:37 »
kardes buna yakın bı acıklama ''COK ONEMLİİ'' konusunda da yaptım bunun sebebıde turkcell super lıgının son anda oyuna eklenmesi nedenıyle turkıye lıgıne gereklı onemın verılmemesı nedenıyle oluyo fazla da takmamak lazım turkıye lıgının konulması bıle buyuk mucıze zati :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2006, 21:04:18 »
kardes buna yakın bı acıklama ''COK ONEMLİİ'' konusunda da yaptım bunun sebebıde turkcell super lıgının son anda oyuna eklenmesi nedenıyle turkıye lıgıne gereklı onemın verılmemesı nedenıyle oluyo fazla da takmamak lazım turkıye lıgının konulması bıle buyuk mucıze zati :D

hocam katiliyorum . buna da şükretmek lazim . ea son 7 yıldır turkiye ligini dahi yapmiyordu . ne olursa olsun şu anda fifa 07 de turkiye ligimiz var . umariz bundan sonraki serilerde daha büyük önem verirler

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2006, 10:14:54 »
ewt ya bende gıcık oldum şöyle gol oluyo tribünleri gösteriyo ama ts bayrakları sallanıyo ne alaka :D şey yapayım bunu yapanı :D :P

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN