Gönderen Konu: FİFA 07 Özellik (fikir)  (Okunma sayısı 2152 defa)

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: FİFA 07 Özellik (fikir)
« Yanıtla #12 : 18 Kasım 2006, 09:28:24 »
muhabbet kımın kactıgını gormekse f8 de kı camera dan ıyı sı yok orta sahadayken bile rakip kalecinin acılıp acılmadıgını goruyosun ama oynamak zordur f8 de ama tavsiye ederim ben şahsen paso f8 onarım :D

hocam ben bir ara tower cam da oynamaya çaliştim fakat gerçekten zor . zor olmasini bir yana birak  alışmak lazim . ama alıştiğiniz zaman , özellikle fifa 07 de çok işinize yarar . nitekim kalecilerin bir adam önde olduğunu görüp topu kaleye nerde nişanlarsaniz nişanlayin gol olma ihtimali çok yüksek oluyor 07 de
abi bu yöntemi radarı açarak da uygulayabilirsin.bi açıpda maç yap veya açıksa bi gözün oraya da gitsin görürsün ne kadar yararlı olduğunu.kalecilerin nerde olduğunu görüyosun adamlarının nerde olduğunu ancak metehan raadarla oynamayı sevmiyo peki sen seviyomusun_?ya da oynuyomusun radarla_?

radari genelde transparant yaparim . on yaptiğim zaman ekrani kaplıyor . pek hoşlanmiyorum . fakat dediğin gibi kalecinin açilip açilmadiğini , boşta olan oyunculari görebiliyorum radar sayesinde .
EWT ABİ İİ OLUYO

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFA 07 Özellik (fikir)
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2006, 08:49:00 »
evt abi bende önceden radarı beğenmezdim yer kaplıyor diye ama artık ona bakarak oynuyorum