Gönderen Konu: *** DEV FİNAL ( SUPER CUP ) ***  (Okunma sayısı 9449 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
*** DEV FİNAL ( SUPER CUP ) ***
« Yanıtla #12 : 07 Temmuz 2007, 23:23:26 »
hamza kardeşim burda hanzer ile oynarkenn ben kaleci ile a ile vrudum o bug sayılmaz dedin  bende harunla oynarken öle yaptım oyundan çıktı öle yapma dedi o bug sayılır  dedi bende oynadım o eğer kalcei ile a serbstse maçın tekrarlanmasını taleb ediyorumm 

top elindeyken a ya basabilirsin kalede fakat top ayağindayken kalecinle " A " yapamazsin kardeşim . bu yasak
öyleyseee eğerr nightla siteelr arassı maçında night hep öle yaptıııı itiraz ediyorumm o maç tekrarlancakk ozamn  ;) ;)

defanstan a yapabilirsin kardeş oke. o yasak değil
kardşeim kalecisiyle yapıoooo  basıo a yaa gidio golü atıo etooo bu yasak diosunuz o zamn nightla maçım tekrarlancakk

kaleciyle a ya basmak yasak deil kardeşim . ( degaj yasak değil yani oke

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Temmuz 2007, 23:23:38 »
ugur aldın sanırım cevabını aga

HARUN : 6 - 4  : UGUR

İİ MAÇTI AGA ELLERİNE SAGLIK HAMZA SENDEN REP FENRRKALDANDA KNTR TALEP EİDORM KNTÜRÜM YOK  :D

Tebrikler Harun

100 kontör + 2500 rep puan kazandin

kazandı ama suan 100 kontör sözde kaldı fener gelsin ondan sonra kazanır harun :D
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 07 Temmuz 2007, 23:24:25 »
hamza kardeşim burda hanzer ile oynarkenn ben kaleci ile a ile vrudum o bug sayılmaz dedin  bende harunla oynarken öle yaptım oyundan çıktı öle yapma dedi o bug sayılır  dedi bende oynadım o eğer kalcei ile a serbstse maçın tekrarlanmasını taleb ediyorumm 

top elindeyken a ya basabilirsin kalede fakat top ayağindayken kalecinle " A " yapamazsin kardeşim . bu yasak
öyleyseee eğerr nightla siteelr arassı maçında night hep öle yaptıııı itiraz ediyorumm o maç tekrarlancakk ozamn  ;) ;)

kardşeim kalecisiyle yapıoooo  basıo a yaa gidio golü atıo etooo bu yasak diosunuz o zamn nightla maçım tekrarlancakk

anlamadınızz :S:S kardeşimm bırakıor yeree basıor a yaa doru etonun önüneee buynu yaptı ve bir ggol attı ölee

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Temmuz 2007, 23:24:40 »
hacı sen ne dion hamza senle aynı görüşte die site ayaga kalktı isyan  çıktı hamzadada yasagı kaldırmak zorunda kaldı   ,

bunu tkrarlıorm şafakla mert maçınmda mert buglu yendı şafak bizim adamımızdı hatta bizim siteden ama site ayaga kaltı tekrarlancak dedik die onun için siteler arasına mahsus serbest buglar bunda bizim suçumuz yok biz kaldırmak istedik herkes ayaga kalktı bızde çogunluga uyduk kardeş  ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 07 Temmuz 2007, 23:26:24 »
hacı sen ne dion hamza senle aynı görüşte die site ayaga kalktı isyan  çıktı hamzadada yasagı kaldırmak zorunda kaldı   ,

bunu tkrarlıorm şafakla mert maçınmda mert buglu yendı şafak bizim adamımızdı hatta bizim siteden ama site ayaga kaltı tekrarlancak dedik die onun için siteler arasına mahsus serbest buglar bunda bizim suçumuz yok biz kaldırmak istedik herkes ayaga kalktı bızde çogunluga uyduk kardeş  ;)
kardeşimm

OYUNSİTENİZ.COM FİFA 07 TURNUVALARİNDA AŞAĞİDAKİ BUGLARİN YASAKLANMASI KARARİ ALİNDİKTAN SONRA OYNANAN KARŞILAŞMALARDA , YARİŞMACİLAR , SİTELER ARASİ TURNUVADA DA BUGLARİN KESİN OLARAK YASAKLANDİĞİNİN FARKINDA OLMAMASİNDAN ÖTÜRÜ 29 HAZİRANDAN İTİBAREN OYNANAN KARŞILAŞMALARİN İPTAL EDİLMEYECEĞİ ÖNEMLE DUYURULUR

al okuuuuu   ;);)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2007, 23:26:47 »

anlamadınızz :S:S kardeşimm bırakıor yeree basıor a yaa doru etonun önüneee buynu yaptı ve bir ggol attı ölee

aga o şekilde bi gol olduysa 6-2 den çıkar bi tane 5-2 oluo işte ;)

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 07 Temmuz 2007, 23:27:49 »

aga o şekilde bi gol olduysa 6-2 den çıkar bi tane 5-2 oluo işte ;)
siz ölemii hesaplıosunuzz yaa bırakınn kardeşimmm o zamn bende kullanırım atarım öle ama gol atmam

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #19 : 07 Temmuz 2007, 23:27:54 »
hacı sen ne dion hamza senle aynı görüşte die site ayaga kalktı isyan  çıktı hamzadada yasagı kaldırmak zorunda kaldı   ,

bunu tkrarlıorm şafakla mert maçınmda mert buglu yendı şafak bizim adamımızdı hatta bizim siteden ama site ayaga kaltı tekrarlancak dedik die onun için siteler arasına mahsus serbest buglar bunda bizim suçumuz yok biz kaldırmak istedik herkes ayaga kalktı bızde çogunluga uyduk kardeş  ;)
kardeşimm

OYUNSİTENİZ.COM FİFA 07 TURNUVALARİNDA AŞAĞİDAKİ BUGLARİN YASAKLANMASI KARARİ ALİNDİKTAN SONRA OYNANAN KARŞILAŞMALARDA , YARİŞMACİLAR , SİTELER ARASİ TURNUVADA DA BUGLARİN KESİN OLARAK YASAKLANDİĞİNİN FARKINDA OLMAMASİNDAN ÖTÜRÜ 29 HAZİRANDAN İTİBAREN OYNANAN KARŞILAŞMALARİN İPTAL EDİLMEYECEĞİ ÖNEMLE DUYURULUR

al okuuuuu   ;);)

hem ayrıca ,

senle enes oynadiğiniz zaman kaleci ile a yapmak serbestti . onu sonradan buglara ekledik . yani nigin 6 golü de geçerli olacak ;)

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 07 Temmuz 2007, 23:29:15 »
kardeşim maçımızı dün oynadıkkk 

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 07 Temmuz 2007, 23:33:09 »
neyse fazla uzatmayacağım özür dilerim hamza   kardeşim şuan şoktayım buraya kadar yenilgisz geldim beraberliğim bile yooktu şu noktodan sonra yenilmek insanı çileden çıkartıo o kntyede acayip ihityacım vardı kusra bakmayın tebrkler harun  özür dilerim hamza  bu arada 2500 repi alalım nabalım telafii

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #22 : 07 Temmuz 2007, 23:34:21 »
neyse fazla uzatmayacağım özür dilerim hamza   kardeşim şuan şoktayım buraya kadar yenilgisz geldim beraberliğim bile yooktu şu noktodan sonra yenilmek insanı çileden çıkartıo o kntyede acayip ihityacım vardı kusra bakmayın tebrkler harun  özür dilerim hamza  bu arada 2500 repi alalım nabalım telafii

est.uğur . problem değil kardeşim . futbolda kazanmakda var kaybetmekde . canın sağolsn

2500 rep puanini hesabina yolluyorum hemen

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 07 Temmuz 2007, 23:35:28 »
eywllah hamza