Gönderen Konu: Alpay: "Finallere gideceğiz"  (Okunma sayısı 778 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Alpay: "Finallere gideceğiz"
« : 27 Mart 2007, 13:07:22 »
Almanya ikinci lig takımlarından FC Köln'de forma giyen Alpay Özalan ve Serhat Akın, A Milli Takım'ın Yunanistan karşısında müthiş bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, "Şimdi sırada Norveç var" dediler. Fatih Terim'e ve Milli Takıma övgüler yağdıran Alpay, "Fatih Hoca bize her zaman, kendimize güvenmemiz gerektiğini söylerdi.  'Ben sizlere çok güveniyorum' derdi.

Eğer kendimize inanırsak herşeyi başarabiliriz. Geçen akşam arkadaşlar bunu sahada ortaya koydu ve Avrupa Şampiyonası finalleri yolunda müthiş bir galibiyet aldı. Ama böyle devam etmemiz için konsantremizi bozmamamız lazım" dedi. Serhat Akın ise duygularını şöyle dile getirdi: "Müthiş top oynadılar. Kendilerini tamamen maça konsantre ettiler ve bizlere büyük bir mutluluk yaşattılar. Ben zaten her zaman 'Biz Avrupa Şampiyonası finallerine gideceğiz' diyorum. Böyle oynamaya devam edersek ondan çok daha ilerisine de gideriz." Alpay ve Serhat, Frankfurt`ta kamp yapacak olan milli takımı ve Fatih Hoca'yı ziyaret edip, arkadaşlarıyla hasret gidereceklerini söylediler. Alpay, aldığı altı maç ceza sonrası oynayamazken, Serhat da çeşitli sakatlıklar nedeniyle Milli Takım'dan uzak kalmıştı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 14:31:23 »
PayLaşıMın İçİn TeşekürLer...!!!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 15:03:46 »
eyw kardeşim ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...