Gönderen Konu: Counter Online OynarKen Sxe!!  (Okunma sayısı 5293 defa)

Çevrimdışı R3s0rces

• 3. SINIF UYE
  • Puan 985
  • Ölümlü Dünya !!!
    • Profili Görüntüle
Counter Online OynarKen Sxe!!
« : 09 Mayıs 2008, 13:20:42 »
sXe İnjected 14/11/2006 Tarihinde Arjantinli "Desarrollo de Software" Tarafından Yazılan Gelişmiş Bir Antihile Sistemidir. sXe İnjected Birçok Online Oyun Sunucusunda Son Zamanlarda Yerini Almış Durumdadır. Çünkü
UnitedAdmins (UA)' in 2000 Yılında Yazmış Olduğu "Cheating Death" Adlı Antihile Sistemini 15/03/2007 ' de Artık Güncellemeyeceğini ve Tamamen Desteğini Çektiğini Belirterek Sitede Bulunan Tüm Download Linklerini Kaldırdı. Bunun Üzerine Arjantinli Yazılım Grubundan sXe İnjected Adında Başarılı Bir Anti-Hile Sistemi Geldi. Her Nekadar Cheating Death Gibi Çıktığı Andan İtibaren Cracker' lar Tarafından Kırılsa da Arjantinalı Grup Desarrollo Sürekli Olarak Çıkan Crackli Hilelere Karşı sXe İnjected Sistemini Güncelliyor. Şuan İçin Başarılı Bir Sistem Ama İlerisi İçin Uzun Süre Kalacak Gibi Gözükmüyor.

Desteklediği Oyunlar :
Counter Strike 1.6
Counter strike 1.5
Day of Defeat
Natural Selection
Team Fortress Clasic
Deathmatch Classic
Opposing Force
Condition Zero

sXe İnjected ' i Nasıl İndirebilirim ?

BURADAN dan indirebilirsiniz..

sXe İnjected ve Karşılaşabileceğiniz Sorunlar ?

- Burada Anlatılan Sorunlar Gerçek (Real) Kişilerin Başına Gelmiş Sorunlardır. ve Çözümleri Aşşağıda Anlatılmıştır.

Soru 1 : Server ' a sXe İnjected Açarak Giriyorum Fakat sXe İnjected Açık Değil Mesajını Alıyorum ve Oyundan Kickleniyorum Ne Yapmalıyım ?

Cevap 1 : Öncelikle sXe İnjected ' in Sağ Alt Köşede Çalıştığına Dair Simgesini Görmelisiniz. Bilgisayarınızın Sağ Alt Köşesinde sXe İnjected Simgesi Varsa Çalışıyor ve Aktif Durumdadır Demektir. Oyuna Rahatlıkla Girebilirsiniz. Oyuna Girdiğinizde Tekrar Aynı Hatayı Alıyorsanız Bunun Birkaç Nedeni Olabilir ;

A. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait Cd Clientleri İle sXe İnjected 4.8 ' ü Aynı Anda Çalıştırmayın.

B. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait CD Clientleri İle sXe İnjected ' i Yüklemeyin. Yani Bilgisayarınızda Hem Cheating Death veya Başka Bir Client Hemde sXe İnjected Yüklü Olmasın. Bazı Kullanıcılarda Sorun Yaratabiliyor.

Soru 2 : "dll enject edilemedi" Şeklinde Bir Hata Alıyorum Nasıl Düzeltebilirim ?

Cevap 2 : Makinada Kurulu veya Aktif Olan Firewall ve Antivirüsleri Kapatarak Tekrar Programı Çalıştırmayı Deneyin. Oyuna Girdiğinizde Tekrar Aynı Hatayı Alıyorsanız Bunun Birkaç Nedeni Olabilir ;

D. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait Cd Clientleri İle sXe İnjected 4.8 ' ü Aynı Anda Çalıştırmayın.

E. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait CD Clientleri İle sXe İnjected ' i Yüklemeyin. Yani Bilgisayarınızda Hem Cheating Death veya Başka Bir Client Hemde sXe İnjected Yüklü Olmasın. Bazı Kullanıcılarda Sorun Yaratabiliyor.

Soru 3 :- Bilgisayarı Açıyorum "sXe İnjected 4.8" ü Başlatıyorum. ve Bir Süre Sonra Bilgisayar Kendiliğinden Restart Atıyor. Nedeni Nedir ?

Cevap 3 : Bu Sorun ; Aynı Bilgisayarda Hem Cheating Death Hemde sXe İnjected Kurulu Olduğu Zaman Bazı Kullanıcılarda Ortaya Çıkmaktadır. Öncelikle Cheating Death ve sXe İnkejected ' i Bilgisayarınızdan Kaldırın. Daha Sonra Sadece sXe İnjected Kurun. Bir Süre Bu Şekilde Bilgisayarınızı Kullanın Sorun Büyük Olasılıkla Devam Etmeyecektir.

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2008, 11:34:16 »
 ;)

Çevrimdışı TimSahc-TR

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 250
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2009, 19:10:14 »
sxe çözüm değil en son cıkan sürümü 7.6 yıda türkler sağolsun hacklediler sxe hack wall diye arasanız %100 bulursunuz. Sxe felan rüya yani.Sxe li serverlarda hile doludur unutmayın.

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2009, 10:48:44 »
aynn bide sxe var ben hiel değilim diye geçiniyolar.

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2009, 15:59:50 »
hile dolu oyunn zevki çımıyor bu serverlarda

Çevrimdışı PITTIK # TeChNo

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2010, 15:04:16 »
Counter StRİKE hatalarını cözümlerini www.qameower.hareketforum.com dan bulabilirsiniz

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2010, 16:24:46 »
Reklam mi yapiyorsun hocam  ;D

Reklam yasak