Gönderen Konu: "Şampiyonluktan başka hedefimiz yok"  (Okunma sayısı 696 defa)

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Şampiyonluktan başka hedefimiz yok"
« : 29 Nisan 2010, 01:39:14 »
"Şampiyonluktan başka hedefimiz yok"

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Beko Basketbol Ligi'nde normal sezonu 2. sırada tamamlayan Fenerbahçe Ülker'in şube direktörü Nedim Karakaş, sezon boyunca şanssızlıklar yaşadıklarını, ancak play-off sonunda sezonu şampiyon olarak tamamlamak istediklerini söyledi.

Karakaş, yaptığı açıklamada, normal sezonda birçok şanssızlık yaşadıklarını belirterek, ''Normal sezonu başından sonuna kadar şanssızlıklarla geçirdik. Gün geldi 6 oyuncumuz sakatlandı, baş antrenörümüz hastalandı. Avrupa'da istediğimiz başarıyı elde edemedik. Ancak 43 yıldır camiamızın beklediği Türkiye Kupası'nı müzemize götürdük'' dedi.

Artık sezonun sonuna geldiklerini kaydeden Nedim Karakaş, ''Play-off'ta şampiyonluktan başka hedef yok. Burada hedefimiz mutlaka şampiyon olmak'' diye konuştu.

-''BORNOVA BELEDİYESİ SEZONUN FLAŞ TAKIMLARINDAN''-

Nedim Karakaş, play-off'taki rakipleri Bornova Belediyesi'nin bu sezonun flaş takımlarından biri olduğunu söyledi.

İkinci ligden gelen rakiplerinin Beko Basketbol Ligi'ndeki ilk sezonunda başarılı olduğunu vurgulayan Karakaş, şöyle konuştu:
''Bornova Belediyesi sezonun en flaş ekiplerinden biri. İkinci ligden çıkıp, ilk senelerinde birçok takımı geride bırakarak, play-off'a kalmaları büyük başarı. Son müsabakada bizi mağlup ettiler. Seri 0-0 başlıyor. Zor bir ekip. Ancak hedefimize ulaşmak için mutlaka Bornova Belediyesi'ni geçmek zorundayız. Bundan sonra şampiyonluk yolunda 3 rakibimiz olacak. Bunları geçerek, hedefimize ulaşmak istiyoruz.''

Nedim Karakaş, sakatlığı düzelen Ukiç'in play-off maçlarında oynayabileceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Ajansspor..