Gönderen Konu: Hasan Özmeriç ve Alp Bayramoğlu'ndan teşekkür  (Okunma sayısı 732 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Hasan Özmeriç ve Alp Bayramoğlu'ndan teşekkür
« : 04 Eylül 2008, 11:59:16 »
Casa TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü Yönetim Kurulu ile yaptıkları görüşmeler sonrasında karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldıklarını belirten Hasan Özmeriç, ''Ekibimle birlikte, görev aldığımız süre içinde bize büyük destek sağlayan Kolej camiasına, sponsorumuz CASA Mobilya'ya, her zaman arkamızda olan ''Die 4 You'' taraftar grubuna ve büyük özveriyle oynayan oyuncularımıza teşekkür ediyorum'' dedi.

17 yıldır görev yaptığı Kolej'de çok güzel günlerinin geçtiğinin altını çizen Özmeriç, ''Basketbol takımında başantrenör olarak görev aldığım 3 sezonda da ekibimle beraber başarılı olduğumuza inanıyorum. Alp Bayramoğlu, Burak Gören ve Can Sevim ile görev bilincinin üst düzeyde olduğu başarılı bir ekip kurduk. Bu ekip, oyuncuların da en az bizim kadar gösterdiği özveriyle ilk sezonunda Birinci Lig'e çıktı. Sonraki 2 sezonda da 6. ve 9. sıralarda yer alarak başarılı 2 sezon geçirdik. Görevimizi yapmış olmanın verdiği gururla bize destek veren herkese teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Casa TED Ankara Kolejliler'de son 2 sezondur yardımcı antrenör görevinde bulunan Alp Bayramoğlu ise başarıya giden yolda üzerlerine düşen görevlerin tamamını yaptıklarına inandığını ifade ederek, ''2 sezondur görev yaptığım Kolej camiasında, bazen sıkıntılı bazen de güzel günler yaşadık. Her zaman mücadele eden, kazanma arzusu olan ve göze hoş gelen basketbol oynayan bir takım yaratma çabasında olduk. Oyuncularımızla birlikte büyük emek harcayarak başarıya ulaştığımızı düşünüyorum. Bizden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür borçluyuz'' dedi.