Gönderen Konu: "Bekle beni İtalya"  (Okunma sayısı 629 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Bekle beni İtalya"
« : 29 Haziran 2007, 14:41:39 »
"Bekle beni İtalya"
Beşiktaş Antrenörü Aziz Akkaya'nın ellerinde büyüyen Yasemin Horasan basketlerini artık İtalya şampiyonu Phard Napoli için atacak. Maradona'nın şehri Napoli'de Türkiye'yi ve Türk kadınını en iyi şekilde temsil etmeye hazırlanan "Üstesinden gelemeyeceğim zorluk yok" diyen Yasemin iddialı konuştu.

"Beşiktaş'ta yetiştim ve bütün başarılarımı burada kazandım. Aslında benim için de sürpriz oldu ama sonuçta İtalya şampiyonundan bir teklif almak beni gururlandırdı. Gelecek sezon Avrupa Ligi'nde de oynayacaklar. Ben tekliflerini kabul ettim. Beşiktaş'ta bende emeği olan herkese teşekkür ederim.

Napoli, İstanbul gibi, çılgın bir şehirmiş. Bu yüzden gidişim kolay olacak. Çünkü İstanbul'u çok seviyorum. Ama hiçbir şehir İstanbul gibi de olamaz. Bir spor şehri olduğunu duydum, Maradona'nın hikayeleri bitmiyor. Mutlu olacağıma inanıyorum.

Herkes öncelikle mutlu oldu benim için. Gerçekten önemli bir olay bu. İşin duygusal tarafı da oldu. Ailem üzüldü de bir yandan. Çünkü biz birbirimize çok bağlıyız. Ayrılacak olmama üzülüyorlar ama bu benim kariyerim ve profesyonel olarak bakıldığında da destek verdiler.

F.Bahçe maçında olanlara çok üzüldüm, gerçekten. Çünkü bayan basketbolunda küfür ve şiddet kesinlikle görmek istemediğimiz şeyler. Zaman zaman oluyor tabii ki ama biz de istemiyoruz. Orada son maçta yaşananların organize olduğunu düşünüyorum. Bu beni çok üzdü ve açıkçası yıprandım. Kararımda da etkisi olduğunu söyleyebilirim.

Risk her şeyde var. Profesyonel oyuncu olarak her zaman en iyiyi ortaya koymak, her sene üstüne koymak zorundasınız. Beni yeni bir ortam bekliyor. Yeni bir antrenör, yeni takım arkadaşları. Her şey bambaşka olacak. Biraz daha zor olacak ama özel hayatımda da kariyerimde de bana artılar getireceğine inanıyorum. İnşallah umduğum gibi olur.

İtalyanca'ya yavaş yavaş başlayacağım. Zaten İngilizcem var ve İtalya'da dil problemi yaşamayacağım.

Modanın merkezine gidiyor olmam güzel. Beni maddi olarak çöküntüye uğratacak ama çok zevkli olacağını düşünüyorum."
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
"Bekle beni İtalya"
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2007, 08:39:54 »
HABER İÇİN SAOL KARDES

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
"Bekle beni İtalya"
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2007, 18:20:59 »
Saol Kardeş
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Bekle beni İtalya"
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2007, 19:56:59 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
"Bekle beni İtalya"
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2007, 13:08:01 »
paylaşımın için saol