Gönderen Konu: > SİZCE TURNUVANIN EN BÜYÜK FAVORİSİ HANGİ SİTE ?  (Okunma sayısı 9372 defa)

Çevrimdışı DigЯunTLeD

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
  • King oF Fifa |
    • MSN Messenger - digruntled@w.cn
    • Profili Görüntüle
    • uA İzmiR
    • E-Posta
> SİZCE TURNUVANIN EN BÜYÜK FAVORİSİ HANGİ SİTE ?
« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2008, 22:59:39 »
Tabikide ßiz | 8)

ßize Her SevDaDan Geriye KaLan Sadece Ama Sadece | GALATASARAY | Daima Yanındayız | uA İzmiR | 35 |

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2008, 23:09:07 »
Hahahhaha fifadeviil diskalifiye olmuş ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı bordo_berets

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2008, 02:14:01 »
İyi olan kazansın.  :gsr

Çevrimdışı lincoln ahmet

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 40
  • galatasaraylı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Ağustos 2008, 10:03:41 »
tabiki bostene.com

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 01 Ağustos 2008, 11:18:03 »
yenı transferler ile bız banko yarı fınal oynarız...
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Ağustos 2008, 12:07:58 »
Fifadevil Diskalifiye Oldu.Anketten Çıkarılabilir
Hamza abi fifadevil.com oyuncuları neden diskalifiye olduklarını soruyorlar.Buradan bi açıklama yaparmısın ben onlara ulaşıp sölicem.

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #18 : 01 Ağustos 2008, 16:35:25 »
KİMSE AYRANIM EKŞİ DEMEZ.DİĞER SİTELERİN OYUNCULARININ KALİTESİ HAKKINDA GENEL BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM.FAKAT OYUNSİTENİZ.COM HER TURNUVADA OLDUĞU GİBİ KENETLENİP MAÇLARA GEREKEN CİDDİYETİ VE İLGİYİ GÖSTERDİĞİ TAKTİRDE BİLEĞİ KESİNLİKLE BÜKÜLEMEZ.OYUNCULARIMIZDAKİ HIRS VE KAZANMA BİLİNCİ BİZİ HER ZAMAN BİR ADIM ÖNE ÇIKARMIŞTIR.ŞİMDİDEN TAKIMIMDAKİ BÜTÜN OYUNCULARA BAŞARILAR DİLERİM.ŞUNU KESİNLİKLE UNUTMAYIN.ŞAHSİ TURNUVALARINIZDA BAŞARILI OLMUŞSUNUZDUR YADA OLMAMIŞSINIZDIR BU BİZİM İÇİN KESİNLİKLE BİR DEĞER ÖLÇÜSÜ DEĞİL.HERKES TAKIMI İÇİN OYNADIĞININ BİLİNCİNDE MAÇLARA ÇIKACAKTIR.MAÇLARDA GEREKSİZ ŞOVLARDAN VE TOP KAYIPLARINDAN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR UZAK DURALIM.OYUNU ÖNCE KAZANMAK İÇİN OYNAYIN SONRA GÜZEL OYUNUNUZU SERGİLEMEK İÇİN.GOL POZİSYONLARINDA EN NET POZİSYONU YAKALAMADAN "ŞANSIMI DENEYEYİM BELKİ GİRER" VURUŞLARINDAN KAÇININ.2 GOL KAZANMAK İÇİN YETMEZ KARDEŞLERİM.NE KADAR FAZLA GOL ATABİLİYORSANIZ ATIN.3-0 DA DAHİ MAÇLARIN KAYBEDİLDİĞİNİ AKLIMIZDAN ÇIKARMAYALIM.HERŞEYİ BİR YANA BIRAKALIM BU TURNUVADA ALACAĞIMIZ BAŞARI SONUNDA BAŞARILARIMIZIN TESADÜF OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLMANIN VERECEĞİ ZEVKLE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ.

BÜTÜN SİTELERE BAŞARILAR DİLERİM.TERTEMİZ KAVGASIZ GÜRÜLTÜSÜZ DOSTÇA BİR TURNUVA GEÇMESİNİ DİLİYORUM.KÜFÜR KONUSUNDA KİM OLURSA OLSUN TAVİZ VERİLMEYECEKTİR.KÜFÜRÜN BELGESİNİ YETKİLİ ARKADAŞLARIMIZA İLETTİĞİNİZ TAKTİRDE KÜFÜRÜ EDEN ŞAHIS KESİNLİKLE EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILACAKTIR.ÖNCELİKLE TURNUVADAN DİSKALİFE EDİLECEKTİR.GEREKİRSE SİTEDEN BANLANACAKTIR.BU YÜZDEN KÜFÜR ETMEDEN ÖNCE 3 KEZ DÜŞÜNÜN.ÖNCE KENDİNİZİ SONRA SİTENİZİ EN SONUNDA KARŞINIZDAKİ İNSANI.

aynen katılıyorum evren abi.biz kenetlenirsek kimse bizi tutamaz  :(alk)

Çevrimdışı [FEARLESS]

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 01 Ağustos 2008, 19:53:19 »
tabi kide genclikmekani  :X

Çevrimdışı TR_FeaRLeSs

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 01 Ağustos 2008, 23:28:42 »
gorende fb- b36 torshavn oynuyor ve torshavn kenetlenelim diyor alt tarafı fifa 08 sanslı olan kazanır  oyunu iyi bilen gercvekten aklını kullanan kazanır hic kenetlenmeye gerek yok ben bu oyunu cay - kahve icerek oynuyorum tamamen zevk hic kenetlencek pozisyonlara gelemdim :d

Çevrimdışı tanjuronaldinho

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 02 Ağustos 2008, 19:17:17 »
FİFA-TR.COM ŞAMPİYON OLUR....

Michael Jackson

Çevrimdışı -CARLOS-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 100
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 02 Ağustos 2008, 19:19:25 »
www.turnuvasitemiz.com
                -CARLOS-   ŞAMPİYON OLUR

Çevrimdışı bordo_berets

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 03 Ağustos 2008, 02:17:22 »
KİMSE AYRANIM EKŞİ DEMEZ.DİĞER SİTELERİN OYUNCULARININ KALİTESİ HAKKINDA GENEL BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM.FAKAT OYUNSİTENİZ.COM HER TURNUVADA OLDUĞU GİBİ KENETLENİP MAÇLARA GEREKEN CİDDİYETİ VE İLGİYİ GÖSTERDİĞİ TAKTİRDE BİLEĞİ KESİNLİKLE BÜKÜLEMEZ.OYUNCULARIMIZDAKİ HIRS VE KAZANMA BİLİNCİ BİZİ HER ZAMAN BİR ADIM ÖNE ÇIKARMIŞTIR.ŞİMDİDEN TAKIMIMDAKİ BÜTÜN OYUNCULARA BAŞARILAR DİLERİM.ŞUNU KESİNLİKLE UNUTMAYIN.ŞAHSİ TURNUVALARINIZDA BAŞARILI OLMUŞSUNUZDUR YADA OLMAMIŞSINIZDIR BU BİZİM İÇİN KESİNLİKLE BİR DEĞER ÖLÇÜSÜ DEĞİL.HERKES TAKIMI İÇİN OYNADIĞININ BİLİNCİNDE MAÇLARA ÇIKACAKTIR.MAÇLARDA GEREKSİZ ŞOVLARDAN VE TOP KAYIPLARINDAN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR UZAK DURALIM.OYUNU ÖNCE KAZANMAK İÇİN OYNAYIN SONRA GÜZEL OYUNUNUZU SERGİLEMEK İÇİN.GOL POZİSYONLARINDA EN NET POZİSYONU YAKALAMADAN "ŞANSIMI DENEYEYİM BELKİ GİRER" VURUŞLARINDAN KAÇININ.2 GOL KAZANMAK İÇİN YETMEZ KARDEŞLERİM.NE KADAR FAZLA GOL ATABİLİYORSANIZ ATIN.3-0 DA DAHİ MAÇLARIN KAYBEDİLDİĞİNİ AKLIMIZDAN ÇIKARMAYALIM.HERŞEYİ BİR YANA BIRAKALIM BU TURNUVADA ALACAĞIMIZ BAŞARI SONUNDA BAŞARILARIMIZIN TESADÜF OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLMANIN VERECEĞİ ZEVKLE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ.

Sizin ayran da pek ekşi değilmiş. Sözünüze katılıyorum. :)

Nihayetinde bir oyun, kişisel fikirlere karışmak haddim değil fakat bunu okuyunca kendimi savaş alanında hissettiğimi belirtmek isterim. :)

Herkese başarılar...