Gönderen Konu: "YERİNDE OLSAM AĞZINI BURNUNU KIRARDIM" DEDİ Mİ?  (Okunma sayısı 337 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kendisi hakkında bugün basında çıkan haberleri yalanladı!..

Ertuğrul Sağlam, geçen sezon kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine kendisinin Üzülmez’e “Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım” dediği iddialarının tamamen yalan ve iftira olduğunu açıkladı.

Sağlam'ın Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yayınlanan açıklaması şöyle:

“Haberde yer alan, geçen sezon bir kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine benim Üzülmez’e “Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım” dediğim iddiaları, tamamen yalan ve iftiradır.

İçeriği tamamen hayal ürünü olan bu sözde haber, takımımızın birlik ve düzenini bozmak üzerine kurulu düzmece bir senaryodur.

Bahsi geçen sözde haberde iddia edildiği gibi böyle bir olay asla yaşanmamış ve benim karakterimdeki bir teknik adamla oyuncusu arasında yaşanması da sözkonusu dahi olmayacak bir polemiktir.

Camiamız’ın ve spor basınının bu tarz yalan haberlere itibar etmemesini önemle rica ederim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"YERİNDE OLSAM AĞZINI BURNUNU KIRARDIM" DEDİ Mİ?
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2008, 11:58:46 »
Saol ;)