Gönderen Konu: Pedersen'in Tugay hayranlığı  (Okunma sayısı 428 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Pedersen'in Tugay hayranlığı
« : 15 Kasım 2007, 11:17:05 »

--------------------------------------------------------------------------------
Norveç'in golcü oyuncusu, Tugay'ı " Oynadığı en mükemmel orta saha oyuncusu" şeklinde niteledi.14 Kasım 2007 10:50Norveç'in önemli silahlarından biri olan Morten Gamst Pedersen de, cumartesi günkü karşılaşmayı, "İnanılmaz derecede zor bir maç" diye niteledi. Tugay'ın Blackburn'den takım arkadaşı olan Pedersen, "Her iki takımın da şansı var. Böyle önemli bir maç oynayacağım için mutluyum. Ancak, Avrupa Şampiyonası finallerine biz Türkiye'den daha yakınız. Bence Türkiye'nin şansını 3'te bir, bizim şansımızı 3'te iki olarak görüyorum" dedi.

Tugay'ın, oynadığı en mükemmel orta saha oyuncusu olduğuna da değinen Norveçli futbolcu "Bu fantastik oyuncu, en iyi arkadaşım. Onu milli maça davet ettim, biletini de hazırladım. Ancak gelemeyecekmiş. Tugay'la bu maç için sürekli birbirimize takılıyoruz. Ayrıca Emre de harika bir oyuncu" ifadesini kullandı.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2007, 23:00:24 »
eywallah hamza abi...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2007, 23:03:38 »
eyw