Gönderen Konu: Konsantrasyon  (Okunma sayısı 391 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Konsantrasyon
« : 30 Temmuz 2008, 12:24:16 »
Konsantrasyon
MTK´yı ciddiye aldıklarını ve saygı duyduklarını ifade eden Aragones, "Konsantrasyonumuzu bir an olsun yitirmeden mücadele etmeliyiz" dedi.
30.7.2008

‘Takım forma girmeye başladı’
Teknik direktör Luis Aragones, bugünkü rakipleri MTK’yı asla küçümsemediklerini söyledi. Samandıra’da bir basın toplantısı düzenleyen İspanyol hoca, “Rakibe saygı duyuyorum. Sahaya adımımızı attığımız ilk andan itibaren ful konsantre olmuş şekilde oynayacağız. Bu seviyeye geldiklerine göre onlar da bizim kadar Şampiyonlar Ligi’ne kalmayı istiyor. Tek düşüncemiz, konsantrasyonu bir an olsun kaybetmeden mücadele etmek. Shahktar maçında gördüm ki, takım forma girmeye başladı” diye konuştu.

‘Kezman bana birşey söylemedi’
Futbolcularının kendi oyun yapısına ayak uydurma çabalarından çok memnun olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, Kezman ve Maldonado konusundaki bir soruya, “Kezman’ın ayrılmak istediği yönünde haberler çıksa da, benimle bu konuda bir konuşma yapmadı. İkisi de bu takımda kalmak ve oynamak için çalışıyor. Her takımın eksikleri olabilir. Ancak Başkan ve yönetimle yapacağımız konuşmalardan sonra transfere karar verebiliriz” yanıtını verdi, toplantıyı Türkçe “İyi günler” diyerek bitirdi.

‘Hedefler beni ileri itiyor’
Sarı-Lacivertli formayla ilk resmi maçını MTK’ya karşı oynamaya hazırlanan Güiza, önemli bir sınava çıkacaklarını söyledi. Fenerbahçe’nin çok büyük hedefleri bulunan bir kulüp olduğunu kaydeden İspanyol golcü, şu değerlendirmede bulundu: “Ben de bu hedefler doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Bu, benim üzerimde bir baskı yaratmıyor, aksine kamçılıyor, ileri itiyor. Arkadaşlarımla çok uyumlu çalışmalar yapıyoruz. MTK ile çok önemli bir maça çıkacağız. Takım olarak bunun bilincindeyiz. İlk hedefimiz ön elemeyi geçmek. Semih ve Kezman’la uyum konusunda sıkıntım yok. İkisi de kaliteli oyuncu. Hangisiyle daha uyumlu oynayacağımı ise zaman gösterir.”

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Konsantrasyon
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 12:24:30 »
Saol