Gönderen Konu: Kartal'da her şey yolunda  (Okunma sayısı 458 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Kartal'da her şey yolunda
« : 18 Ağustos 2008, 09:05:51 »
Yeni bir sayfa açan ve golünü atan Toraman, "Elimden geleni yapacağım" dedi. Siroki ve Lankeran maçlarında 3 gol atan ikinci kaptan Mert Nobre, taraftara mesaj gönderdi. Zapotocny'nin Antalya maçında oynayacağı açıklandı.
18.8.2008

Kadro dışı kaldı, vazgeçmedi, affedildi. Yeni bir sayfa açan ve golünü de atan Toraman, “Elimden geleni yapacağım” dedi. Siroki ve Lankeran maçlarında 3 gol atan ikinci kaptan Mert Nobre, taraftara mesaj gönderdi: Gollerimin devamı gelecek. ..Ve Zapotocny. Sakatlığı nedeniyle Bosna deplasmanına götürülmeyen Çek futbolcunun, Antalya maçında oynayacağı açıklandı.

Sağlam tebrik etti
Avusturya kampında yaşanan tatsız olay sonrasında kadro dışı bırakılıp, satış listesine konulan İbrahim Toraman, Yönetim Kurulu’nun kararıyla takıma geri dönmüştü. Hazar Lankeran maçında formasına kavuşan Toraman, attığı kafa golüyle kendine geldi. Oyundan çıktıktan sonra teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a sarılan yıldız futbolcu, “Golle başlamak güzel. Savunma tepeden tırnağa değişti, sadece iki gündür idmanlara çıkıyorum ancak hiç uyum sorunu yaşamadım. Oynamak için elimden      geleni yapacağım” diye konuştu.

‘Daha çok atacağım’
Yönetimin ikinci kaptanlık görevine getirdiği Siyah-Beyazlılar’ın tecrübeli golcüsü  Mert Nobre, UEFA Kupası 2. ön eleme ilk karşılaşması olan Siroki Brijeg maçında yedek soyunmuştu. Oyuna sonradan dahil olmasına rağmen rakip fileleri havalandıran Brezilya asıllı yıldız, Hazar Lankeran’ı da boş geçmedi ve 2 gol birden attı. “Yedek kalmak benim için sorun değil. Sorumluluklarımı biliyorum” diyen Nobre şöyle devam etti: Geçen sezona        iyi başlamamıştım. Ama bu sezon farklı olacak. Gollerle başladım, gerisi gelecek. Bobo’yla tatlı bir rekabet içindeyiz. Onu       kardeşim gibi seviyorum, bu rekabet takımı pozitif etkileyecek.

Sakat oyuncu kalmadı
Kara Kartal’ın İtalyan temsilcisi Udinese’den büyük umutlarla transfer ettiği Tomas Zapotocny, Avusturya kampının son antrenmanında sakatlanmış, ve iki hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Bosna’daki Siroki Brijeg karşılaşmasında forma giyemeyen Zapotocny’den gelen haber, yüzleri güldürdü. Tecrübeli futbolcunun, Antalyaspor ile oynanacak Süper Lig’in ilk maçında görev yapabileceği kaydedildi. Beklenenden önce takıma döneceği bildirilen Zapotocny’nin bu durumu sonrasında, teknik direktör Ertuğrul Sağlam sağlık ekibine özel olarak teşekkür etti.

Murat AKBAŞ

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2008, 19:16:25 »
Saolasın