Gönderen Konu: "Kaptanım Delgado"  (Okunma sayısı 474 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"Kaptanım Delgado"
« : 14 Ağustos 2008, 12:10:16 »
Beşiktaş'ta önceki gün affedilen eski kaptan İbrahim Üzülmez, "Affedilmeden önce camiadan böyle bir fotoğrafın içinde yer aldığım için üzüldüğümü söylemiştim. Birçok insan bunu affedilmek için yaptığımızı düşünebilir. Kesinlikle öyle değil. Şu anda affedildik. Ve ben tekrar Beşiktaş camiasından kamuoyundan böyle talihsiz bir olaya karıştığımız ve yaşattığımız için özür diliyorum" dedi. SABAH'a konuşan Üzülmez, "İnsanın yaşamında bazı anlar vardır. Hata yapar. Ben de bir hata yaptığımı düşünüyorum. Bunun üzüntüsünü de kendi içimde yaşıyorum. Affeden sayın başkan ve yönetim kuruluna, teknik kadroya teşekkür ediyorum. Şimdi tek bir hedefim var, tüm enerjimle takımıma katkı sağlamak" diye konuştu.

"ONURLA GÖREVİMİ YAPTIM"
Üzülmez kaptanlık konusunda ise, "Açık ve net söylüyorum. Ben kaptanlık için Beşiktaş'ı sevmedim. O onurlu görevi zamanında yaptım. Spor hayatımın hiç bir döneminde kaptanlık sevdam olmadı. Geçmiş süreçte de bilinir, kaptanlığı Tümer'e bazı maçlarda verdim. Benim şu anda teknik kadronun, yönetimimizin kararına saygım var. Kaptanımız Delgado. Rüştü takımın en tecrübelisi olarak her zaman bizim yanımızdaydı. Şimdi biz hep beraber tecrübeli oyuncular olarak Delgado'nun yanında olacağız. Artık kaptanımız Delgado" dedi.

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
"Kaptanım Delgado"
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2008, 16:56:18 »
2.kez uyarıyorum konuları yanlış yere açmışsın 3.ude affetmem...!
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs