Günün programı
YÜZME.........................(E) ve (B)....(05.00-14.36)
BOKS..................................(E)..........(08.30-15.31)
TENİS............................(E) ve (B)....(05.30-18.00)
BASKETBOL......................(B) .........(04.00-17.15)
YELKEN........................(E) ve (B)...............(08.00)
HALTER........................(E)
ve (B)....(05.00-14.00)
KÜREK .........................(E) ve (B)....(10.30-12.50)
ATLAMA ...........................(E).....................(09.30)
BİNİCİLİK .....................................................(03.00)
ESKRİM..............................(B) .........(05.00-15.40)
PLAJ VOLEYBOLU......(E) ve (B)....(04.00-18.00)
BADMİNTON..............(E) ve (B)....(05.00-13.30)
ÇİM HOKEYİ.....................(E)..........(03.30-16.00)
SUTOPU ............................(B) ....................(08.00)
HENTBOL..........................(B) .........(04.00-15.45)
VOLEYBOL........................(B) .........(05.00-17.00)
JUDO............................(E) ve (B)....(07.00-14.30)
OKÇULUK .........................(E)..........(05.00-12.25)
KANO/KAYAK.................(E)..........(10.00-12.50)
ATICILIK .......................(E) ve (B)....(04.00-10.00)
(B): Bayanlar (E): Erkekler
BUGÜN YARIŞACAK SPORCULARIMIZ
BOKS:
16.15 Onur Şipal-Jose Gonzales (Porto Riko)
(60 kilo ilk tur maçı)
JUDO:
07.00 Sezer Huysuz
(Erkekler 73 kilo eleme)
YELKEN:
08.00 Ali Kemal Tüfekçi
(Finn sınıfı 5. ve 6. yarışlar)
Ertuğrul İçingir
(Erkekler rüzgar sörfü)
Sedef Köktentürk
(Bayanlar rüzgar sörfü)
Deniz ve Ateş Çınar
(Erkekler 470 sınıfı)
TRT 3'TE OLİMPİYAT EKRANI
05.00 .....................................................................Yüzme
06.30........................................................Plaj Voleybolu
07.30..........................ABD-Kübe (Bayanlar Voleybol)
09.30 ..................Rusya-Brezilya (Bayanlar Voleybol)
11.00 ..................10 mt. Erkekler Senkronize Atlama
12.00 ..............Cezayir-Sırbistan (Bayanlar Voleybol)
13.00 .........................................................................Judo
14.30 Atıcılık 10 Mt. Erkekler Havalı Tabanca Finali
14.50.................................Atıcılık Bayanlar Trap Finali
15.35..........................Okuçuluk Erkekler Takım Finali
17.30..............................................................Badminton
19.30.......................Çin-Polonya (Bayanlar Voleybol)
21.00 ...........................Eskrim Bayanlar Bireysel Flöre
23.10 .....................................................................Yüzme
00.40............................Çin-ABD (Bayanlar Basketbol)
02.10........................................................Plaj Voleybolu
03.10 .........................................................................Özet