Gönderen Konu: Crouch Manchester'a bileniyor  (Okunma sayısı 458 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Crouch Manchester'a bileniyor
« : 09 Ağustos 2008, 12:30:44 »

--------------------------------------------------------------------------------

Portsmouth’un yeni transferi Peter Crouch ve arkadaşları bu haftasonu Community Shield maçında Wembley’de Manchester United ile karşılaşıyor.

İngiliz oyuncu hem yeni takımındaki teknik kadroyu etkilemek istiyor hem de geçmişte yaşadığı başarıları tekrarlamak istiyor.

Portsmouth’un resmi websitesine konuşan 27 yaşındaki oyuncu “Community Shield’de çok güzel anılarım var. Liverpool Chelsea’yi 2-1 yenerken galibiyet golünü atmıştım. Hemen Liverpool taraftarlarının yanındaydım ve onlara doğru koştum. Harika bir duyguydu. Pazar günü benim için zor bir maç olacak ancak sonuç olarak galip gelmek istiyoruz. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve umarım bunun karşılığını sezon içinde alırız” dedi.

2001/02 sezonunda da Portsmouth’ta oynayan oyuncu daha sonra Liverpool’a gelmiş ve 85 maçta 22 gol atmıştı. Eski takımına dönüşü ile birlikte taraftarlar Jermain Defoe ile birlikte forvette bol gol izleyeceklerini düşünüyorlar.
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2008, 13:44:51 »
Teşekkürler...