Gönderen Konu: Beşiktaş, Natalia'yı transfer etti!  (Okunma sayısı 672 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Beşiktaş, Natalia'yı transfer etti!
« : 26 Ağustos 2008, 08:39:50 »
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Kulübümüz, Türk Milli Voleybol Takımı'mızın da formasını giyen Natalia Hanikoğlu'nu renklerine bağladı'' denildi.

1975 doğumlu olan Natalia Hanikoğlu, 1.89 metre boyunda ve smaçör mevkiinde görev yapıyor. Daha önce Eczacıbaşı formasıyla başarılı maçlar çıkaran Natalia Hanikoğlu, bir süredir voleybola ara vermişti.

Transferi ile ilgili kulübün internet sitesine açıklamada bulunan Hanikoğlu, ''Uzun zamandır Türkiye'de voleybol oynamamıştım. Bugünden itibaren takımla çalışmalara başladım. Sanki çok uzun zamandır bir arada çalışıyormuş gibiyiz. Türkiye'ye döndüğüm ve Beşiktaş gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın. Onların desteğiyle çok iyi işler başarmak istiyoruz'' dedi.

Beşiktaş Kulübü'nün voleybol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş de yaptığı açıklamada, iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını ifade ederek, ''Birkaç yıldır Türkiye'de olmayan milli oyuncu Natalia Hanikoğlu'nu renklerimize bağladığımız için mutluyuz. Kendisiyle yaptığımız görüşmelerde, Beşiktaş formasını giymek için ne kadar heyecanlandığını gördük. Bundan sonra alacağımız 2 yabancı oyuncuyla transferimizi noktalayacağız. Bu yıl herkes bambaşka bir Beşiktaş izleyecek. Camiamızın da desteğiyle, rakiplerimizin çok yüksek bütçeleri karşısında kurduğumuz bu güçlü ve mütevazı kadro ile ligi mümkün olan en iyi yerde bitireceğiz'' diye görüş belirtti.