Gönderen Konu: Baba Şükür'den oğluna vasiyet: Fener'de oyna  (Okunma sayısı 472 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Baba Şükür'den oğluna vasiyet: Fener'de oyna
« : 30 Temmuz 2008, 12:24:32 »
Hakan Şükür´ün, Sarı-Lacivertli formayı giymesi için devreye önce babası sonra Emre Belözoğlu girdi. Sermet Şükür, Galatasaray´ın eski golcüsüne, "Ne olur bir yılda babanın takımında oyna" dedi.
30.7.2008

‘Yürekten istiyorum’Galatasaray'la yollarını ayrına Türk futbolunun en önemli oyuncularından biri olan Hakan Şükür, Sarı-Kırmızılılar’ın ezeli rakibi Fenerbahçe yolunda... Tecrübeli golcününün, Sarı-Lacivertli formayı giymesi için çalışmaların başlatıldığı bile iddia edildi. Özellikle Hakan Şükür’ün babası Sermet Şükür ile Emre Belözoğlu’nun, tecrübeli futbolcuyu ikna etmek için büyük bir çaba sarf ettiği öne sürüldü. Baba Şükür, “Ben de Hakan’ın benim takımıma gelmesini yürekten istiyorum” diye konuştu.

‘Teklifler geliyor’
Şu anda kendisine gelen teklifleri değerlendiren ve 1 yıl daha futbol oynamak konusunda da kararlı olan 37 yaşındaki Hakan için baba Şükür şunları söyledi: “Bu transferin olması için eski Galatasaraylı Emre Belözoğlu da devrede. Hakan’a Bursaspor’dan ciddi bir teklif var. Ancak benim gönlümde Fenerbahçe’den yana. Hatta kendisine ‘Ne olur bir yılda babanın takımı olan Fenerbahçe’de oyna’ dedim. Ayrıca Hakan bu yıl mutlaka bir takıma gidip futbol oynayacak.”

Müjdat ÇETİN (DHA)

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 12:24:50 »
Saol