Gönderen Konu: Parayı veren Sercan'ı alır  (Okunma sayısı 942 defa)

Çevrimdışı emre 123

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Parayı veren Sercan'ı alır
« : 07 Haziran 2010, 10:13:02 »
Kadroyu korumayı hedefleyen Timsah, Sercan için tekliflere açık... Yönetim istedikleri rakamın verilmesi halinde oyuncusunu satacak.
Transfer çalışmalarını Bursaspor kadrosundaki yıldız oyuncularla ilgili de kararlar almaya devam ediyor. Kadroyu korumak isteyen Yeşil-Beyazlılar, transferin gözde ismi Sercan Yıldırım için gelecek olan tekliflere kapısını açtı. Yönetimin teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la yaptığı görüşmelerde, “Ozan ve Volkan’ın takımda tutulmasını istiyorum. Ancak Sercan için istediğimiz bonservis bedeli verilirse, satabiliriz” dediği öğrenildi. Hocanın bu sözü üzerine Sercan’a gelen teklifleri yönetimin, istedikleri rakamın verilmesi halinde yıldız oyuncusunu satacağı ifade edildi.

‘Başkan ne derse o!’
Sercan Yıldırım daha önce transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu konuda kararı Başkanımız İbrahim Yazıcı verecek. O neresi derse ben o kulüpte forma giyerim” sözlerini sarfetmişti.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Parayı veren Sercan'ı alır
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2010, 16:34:22 »
Satılacağını sanmıyorum. Nitekim çok yüksek bonservis istiyorlar. Ama eğer Bursasporlu Sercan Şampiyonlar Ligi maçlarında bu sene parlarsa Avrupa'nın dikkatini çekebilir. Ve seneye daha yüksek bir bonservis ücretiyle Avrupa'nın elit takımlarında forma giyebilecek potansiyelde. Bu kulvarda oyuncuların göstereceği performanslar piyasaları açısından gerçekten çok önem taşıyor