Gönderen Konu: Dilmen: "Bursaspor çok avantajlı.."  (Okunma sayısı 742 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Dilmen: "Bursaspor çok avantajlı.."
« : 08 Nisan 2010, 23:54:17 »
Dilmen: "Bursaspor çok avantajlı.."

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde, Fenerbahçe Şekerpınar Spor Okulu'nun Şehit İlhan Kartal Lisesi'nde düzenlediği panele konuşmacı olarak katılan ünlü spor yorumcusu Rıvdan Dilmen, Bursaspor'un şampiyon olmak için çok avantajlı olduğunu söyledi..

Panele katılan öğrencilerin sorularını cevaplayan Rıdvan Dilmen, Bursaspor'un şampiyon olmak için çok avantajlı olduğunu söyledi.

Bir öğrencinin "Anadolu kulüplerinin şampiyon olmamasında federasyonun etkisi var mı?" şeklindeki sorusuna Rıdvan Dilmen, "Böyle bir şeye ben inanmıyorum, siz de inanmayın. Bursaspor şu anda çok avantajlı bir durumda. Şampiyonluğu kaybedecek olurlarsa, bu onların hatasından kaynaklanır" cevabını verdi.

Dilmen, bir öğrenciden gelen, "Futbol oynarken en çok hangi deplasmandan çekiniyordunuz" sorusuna, "Trabzonspor" cevabını verdi.

Dilmen, yeni kuşağın eğitimle beraber sporda başaralı olabileceğini söyledi. Dilmen, her çağrılan okula gitmeye çalıştığını, çocukların kendisine soru sormalarından çok memnun olduğunu belirtti.

Şekerpınar Fenerbahçe Spor Okulu Başkanı Kağan Kosif, benzer faaliyetlerinin devam edeceğini belirtti.

Panelin sonunda Çayırova Kaymakamı Selim Parlar Rıdvan Dilmen'e, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş da Fenerbahçe Şekerpınar Spor Okulu Genel Koordinatörü Semih Yuvakuran'a plaket takdim etti.

Kaynak. Ajansspor..