Gönderen Konu: Emre Belezoğlundan Şaşırtıcı açıklama  (Okunma sayısı 769 defa)

Çevrimdışı N0RM

• 2. SINIF UYE
  • Puan 310
  • Narq0z
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Emre Belezoğlundan Şaşırtıcı açıklama
« : 08 Nisan 2007, 11:03:31 »
4 maçlık cezanın ardından Norveç maçıyla ay yıldızlı formasına kavuşan genç yıldız, "Genç yaşta taşıyamayacağım yükün altına soktular. Bu zor dönemimde yanımda kulübüm, ailem ve iki-üç arkadaşım dışında kimse yoktu" dedi.

Genç yaşta şöhret basamaklarını koşarak tırmanan Emre Belözoğlu, son 1 yılda yaşadığı sıkıntıları atlatırken bir hayli zorlandığını söyledi. 4 maçlık cezasını tamamlayarak Norveç karşısında ay yıldızlı formasına yeniden kavuşan Emre, genç yaşta altına girdiği yükü nasıl sırtladığını anlatırken, zor günlerinde kendisine destek vermeyenlere karşı biraz kırgındı.

Irçılıkla suçlandığı İngiltere’de aklandığı için çok mutlu olduğunu anlatan Emre, "Taşıyamayacağım bir yükün altına girdim. Gecem gündüzüne karıştı. Bu sıkıntıları yaşarken, dost bildiğim kişiler yanımda yoktu. Beni zor günlerimde yalnız bırakmayan, sürekli arkamda duran kulübüm Newcastle United’a çok şey borçluyum. Haksızlığa uğradığımı bildikleri için bana sürekli destek ve moral verdiler. Newcastle’ın formasını giydiğim için kendimi mutlu hissediyorum" dedi.

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
Emre Belezoğlundan Şaşırtıcı açıklama
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2007, 14:38:49 »
Bizimle Paylaştığın İçin SağoL

;) ;) ;)

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE