Gönderen Konu: Canlı yayında tartıştılar  (Okunma sayısı 770 defa)

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Canlı yayında tartıştılar
« : 16 Ağustos 2006, 13:32:38 »
Milli Takım Teknik Direktörü Terim ile MHK Başkanı Çulcu canlı yayında Aurelio yüzünden tartıştı. Fatih Terim, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu'yla canlı yayında tartıştı. Habertürk'teki Şeref Tribünü programına konuk olan Çulcu, "Milli Takım dejenerasyona uğruyor" deyince canlı yayına telefonla bağlanan Fatih Terim, "Anlat bakalım Mustafa, nasıl dejenerasyona uğruyor" dedi. Milli Takım hocasının bu sözleri üzerine geri adım atan Çulcu, "Hocam siz beni yanlış anladınız. Ne dediğimi tam olarak anlamadınız herhalde" diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı. Fakat Terim, "Ben kesinlikle yanlış anlamadım. Yüzüme söyle de ben de bileyim" dedi. İşte ikili arasında geçen konuşma:

* Mustafa Çulcu: Hocam ben kendi görüşümü söyledim.Aynı kurumda çalışıyoruz. TV'de tartışmak istemiyorum.

* Fatih Terim: Ben de buna şaşırdım ya... Aynı kurumda çalışan birisi beni eleştiriyor. Bu nasıl oluyor?

* M.Ç: Hocam ben Aurelio'nun Milli Takım'a alınmasını içime sindiremiyorum. Asker kökenli olduğum için milli duygularım hassas...

* F.T: Asker kökenli olman benden daha Türk olduğunu mu gösteriyor! Ben de uzun yıllar ay yıldızlı formayı taşıdım. Fakat sen taşımadın. Ben senden daha mı Türk oluyorum? Veya sen benden daha fazla mı? Bu konuşmalar üzerine ortam iyice gerilince, programın yapımcısı Tuğrul Yenidoğan tarafları sakinleştirdi.

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN