Gönderen Konu: STEAU MAÇINA HAZIRIZ  (Okunma sayısı 444 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
STEAU MAÇINA HAZIRIZ
« : 09 Ağustos 2008, 10:17:43 »
Skibbe'nin Ajansspor tarafından derlenen açıklamaları şöyle:
"İlk 20 dakikadan çok mutlu değilim. İlk 20 dakikada çok top gösterdik ve rakibin kornerler kullanmasına neden olduk. Ancak sonra kontrolü ele geçirdik. Fırsatlar yakaladık ancak bunları değerlendiremedik. Şu an için en büyük sorunumuz bu olarak gözüküyor. Gerek Ayhan, gerek Arda gerekse de Nonda'nın ayağına topu aldığında pozisyonlara girdiğini gördük. Yeni transferlere ihtiyacımız var. Lincoln'e de ihtiyacımız var. Ben Ümit Karan'ın sakatlığı hakkında net bir bilgiye sahip olmadan yorum yapamam. Bugün Hasan Şaş'tan memnun olmadım. Bizim oyuna daha çok konsantre olmuş, çevresiyle ve hakemle daha az konuşan, enerjisini oyuna yansıtan bir Hasan'a ihtiyacımız var. Steau Bükreş maçına hazır olduğumuzu düşünüyorum"

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu ise, "Çok pozisyon bulduk atamadık. Sezona iyi gireceğiz. Hazır olduğumuzu söyleyebilirim. Bugün herkes elinden geleni yaptı. Önümüze bakıyoruz. Gol yollarında sıkıntımız pek yok, iyi forvetlerimiz var. İnanıyorum ki Bükreş maçı ile gol yollarında iyi olacağız" şeklinde konuştu.

Bursasporlu taraftarların küfürlü tezahüratlarına tepki gösteren Hasan Şaş da 3 yıldır açılış maçlarına misafir geldiklerini ama ağır küfürlere maruz kaldıklarını kaydetti.

Bu arada, Romanya'dan gelen basın mensupları da Galatasaray'ı yakın takibe aldı.

Çevrimdışı black_wampir

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 501
  • Cassio Lincoln
    • MSN Messenger - dehset_genc_18@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • İyi Eğlenceler
    • E-Posta
STEAU MAÇINA HAZIRIZ
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2008, 12:48:29 »
saol paylaşım için