Gönderen Konu: "Mutlaka bir santrfor gerekiyor"  (Okunma sayısı 494 defa)

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
"Mutlaka bir santrfor gerekiyor"
« : 19 Ağustos 2008, 10:13:25 »
Son iki resmi maçta üç gol atan Nonda, “Bize mutlaka bir santrfor gerekiyor. Yönetim Kurulu sanıyorum bu transferi yapacaktır. Ümit Karan sakatlandı, forvette ben yalnız kaldım. Çok uzun bir sezona giriyoruz ve bu sezonu genel olarak düşünmek lazım. Eğer ikimizin yanına bir forvet oyuncusu daha olursa çok iyi olur” dedi.

Takım kaptanı Hasan Şaş da “Bence de yeni bir forvet alınması gerekli. Hakan Şükür’ün takımdan ayrılmasının ardından bu bölgede eksiklik yaşadığımız ortada. Kayseri maçında Ümit Karan sakattı ve yoktu. Nonda’ya da bir şey olsaydı, sahaya sürecek forvetimiz bile olmazdı. Kadromuza yeni bir golcünün katılması, hem bizi güçlendirir, hem de takım içindeki rekabeti artırır” ifadelerini kullandı.

Kasası dolacak

Süper Kupa’yı ilk kez müzesine götüren Galatasaray’ın Almanya’da oynanan finalden dolayı kasası da bayram edecek. Futbol Federasyonu’nun  naklen yayın ücreti ve hasılattan elde edilen gelirin bir kısmını finali oynayan iki kulübe dağıtacağı, sarı-kırmızılı kulübe de yaklaşık 350 bin dolar ödeneceği öğrenildi. Almanya’dan dün öğle saatlerinde İstanbul’a dönen Galatasaray,  hafta sonunda Denizlispor ile oynayacağı sezonun ilk lig  maçının hazırlıklarına da ara vermeden başladı. Sakatlıkları süren Ümit Karan ve Arda Turan’ın bu maça yetiştirilebilmesi için doktorların yoğun bir tedavi programı uyguladıkları öğrenilirken, Linderoth’un forma giyemeyeceği açıklandı.

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"Mutlaka bir santrfor gerekiyor"
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2008, 10:43:30 »
Saolasın