Gönderen Konu: ''Mahcup etmem''  (Okunma sayısı 397 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
''Mahcup etmem''
« : 04 Eylül 2008, 11:13:03 »
 Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi'nde düzenlenen tanıtım toplantısında Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de hazır bulundu.

Serkan, transferinde emeği geçen, başta başkan Adnan Polat ve tüm yöneticilere teşekkür ederken, ''Galatasaray Kulübü'nün ne kadar büyük bir camia olduğunun ve bunun bana verdiği sorumluluğun bilincindeyim. Her iki taraf için hayırlı olur, inşallah bana inananları mahcup etmem'' dedi.

Genç bir oyuncu olduğunu dile getiren Serkan, ''Eksiklerimi hocam sayesinde gideceğim, performansımı en üst düzeye çıkaracağım'' ifadesini kullandı.

Serkan, kardeşi Serdar Kurtuluş ile iki büyük kulübün formasını giyecek olmaları ile ilgili bir soru üzerine, ''Bu gurur verici bir olay, her anne babaya nasip olmayan bir olay. Çok mutluyuz, bizim için en güzeli buydu ve daha iyi olur inşallah'' diye konuştu.

Galatasaray taraftarlarına mesaj vermesi istenen Serkan, ''Galatasaray taraftarının büyüklüğü tartışılmaz. Onların ne kadar iyi bir taraftar olduğunu herkes biliyor. Onlardan iyi ve kötü günlerde takımlarını desteklerimini istiyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Adnan Sezgin ise 1 Eylül itibariyle Serkan ve kulübüyle anlaştıklarını ve imzaları attıklarını dile getirerek, ''1990 doğumlu bir oyuncu. Kendisinin uzun yıllar kulübümüze hizmet edeceğine yürekten inanıyoruz. İki yıldır takip ediyorduk. Bursaspor ile uzun süredir görüşmelerimiz devam ediyordu. Ama bitmesi 1 Eylül'de oldu. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ve yönetim kurulu üyelerine anlayışlarından dolayı teşekkür ederim. İşleme 15.00'de başladık 17.00'de bitirdik'' dedi.