Gönderen Konu: İlk yarı özrü!  (Okunma sayısı 326 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
İlk yarı özrü!
« : 18 Ağustos 2008, 10:33:27 »
Skibbe, "İlk yarıdaki oyunumuzdan dolayı taraftarlarımızdan özür diliyoruz ancak ikinci yarıda toparlandık ve kupayı kazandık. İkinci yarıdaki oyunumuzdan çok memnunuz. Yeni oyuncularımızın performansından da çok memnunuz" dedi.

BASIN TOPLANTISI
Galatasaray taraftarlarına ilk yarıda kötü bir futbol izlettirdikleri için özür dileyen Skibbe, ''Kayserispor 90 dakika iyi mücadele etti. Biz ikinci yarıda daha iyi oynayan taraftık'' dedi.

Skibbe, kendisini çok mutlu eden noktanın ikinci yarının ilk dakikası ve Kewell'in takıma dönüşü olduğunu ifade ederek, ''Arda ve Kewell ikisi de bizim ihtiyacımız olan oyuncular. Arda çok yetenekli bir oyuncu. Kewell'da öyle. Arda'yı farklı mevkilerde oynatabiliyorum. Kewell'ı forvette oynatabiliriz. İkisine de ihtiyacımız var. Galatasaray olarak ikinci yarıdaki oyunu oynarsak, lige hazırız diyebilirim, ama ilk yarıyı baz alırsak, hazır değiliz diyebilirim'' diye konuştu.

Steau Bükreş maçındaki farklı kadroyla bugün Meira'nın bilinen mevkide oynaması hakkındaki bir soru üzerine Skibbe, ''Ben gazeteleri okumuyorum. Eleştirilere kulak verdiğim yönünde benim bir bilgim yok'' yanıtını verdi.

Alman teknik adam basın toplantısından sonra Alman gazetecilere şu açıklamayı yaptı:
''Steau Bükreş ve Kayserispor maçlarına kötü başladıklarını belirterek, ''2-2 lik skor telafi edilemeyecek bir skor değil. Bu kupayı kazanmak, lige hazır olup olmadığımızı görmek açısından önemliydi. TFF Süper Kupa, Türkiye'de önemli bir kupa. Almanya'da az gazete okuyordum. Türkiye'de Şampiyonlar Ligi maçı sonrası hakkımdaki eleştirilerin farkındayım, ama gazete okumuyorum. Türkiye Lig'i daha duygusal bir lig. O nedenle çabuk eleştiri yapılıyor. Ben kararı başkalarına göre değil, kendim vermek isterim. Türkiye'deki ortama alıştım. Aynı Almanya'daki gibi profesyonel bir ortam var.''