Gönderen Konu: Hasan Şaş formasını vermiyor  (Okunma sayısı 489 defa)

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
Hasan Şaş formasını vermiyor
« : 19 Ağustos 2008, 10:11:59 »
Hakan Şükür ve Okan Buruk’la yolların ayrılmasından sonra G.Saray’ın en tecrübelisi olarak diğer futbolculara ağabeylik yapan Hasan Şaş, eski parlak günlere dönüş sinyalleri veriyor.

G.Saray’ın önceki akşam Kayserispor’u 2-1 yenerek Süper Kupa’yı kazandığı maçta sahaya kaptan olarak çıkan tecrübeli futbolcu, gurbetçilerin hücumuna uğradı.
Almanya’nın Duisburg kentindeki maçtan sonra sahaya giren gurbetçiler, Hasan’ın formasını kapmak için adeta birbirleriyle yarıştılar. Ancak Hasan, formasını korumayı bildi. 11 numaralı formasını bir torbaya sarıp gizleyen Hasan Şaş, forma isteyen hayranına çorabını hediye etti.

Kusura bakmayın veremem

Hasan, forma için ısrar eden gurbetçilere, "Kusura bakmayın. Ben böylesine özel maçlarda giydiğim formayı kimseye vermiyorum. Evimin bir köşesinde, müze gibi bir bölüm oluşturdum. UEFA Kupası’nı kazandığımız zaman giydiğim formayı, dünya üçüncüsü olduğumuzda terlettiğim milli formayı burada muhafaza ediyorum. İlk kez kazandığımız bu kupada giydiğim forma da oradaki yerini alacak. Oğullarım ve torunlarım ileride bu formalara bakıp benimle gurur duyacaklar" dedi.

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Hasan Şaş formasını vermiyor
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2008, 10:43:51 »
Saolasın