Gönderen Konu: G.saray'da Bırakmak Istiyorum"  (Okunma sayısı 992 defa)

Çevrimdışı kkursatt

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
G.saray'da Bırakmak Istiyorum"
« : 07 Mayıs 2010, 19:35:18 »

Galatasaray'ın prensipte anlaşma sağladığı futbolcu Ali Turan, başka bir İstanbul takımından gelen çok yüksek bir teklifi reddettiğini söyledi.

Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan ''Son Pas'' programına katılan Ali Turan, maddi açıdan bir İstanbul takımından çok yüksek bir teklif geldiğini belirterek, ''İstemiyorum, dedim. 'Ben sadece Galatasaray'da oynamak istiyorum' dedim. Çünkü çok ciddi bir teklif vardı. Başkanı dahi aradı. Ama ben 'istemiyorum' dedim. Galatasaray'da oynayacağımı söyledim. 'Futbolu da orada bırakmak istiyorum' dedim. İnşallah böyle devam eder'' dedi.

Ali Turan, şu anda gerçekten çok heyecanlı olduğunu ve hayalini kurduğu bir takıma geldiğini dile getirdi.

Galatasaray'ı tercih edişinin nedeni de açıklayan Ali Turan, takımda Uğur, Mustafa Sarp gibi arkadaşlarının bulunduğunu dile getirerek, şunları söyledi:

''Mustafa Sarp bana çok yardımcı oldu. Hem ortam, hem de aile açısından, hem de 'Rijkaard'la çalışmanı isterim' dedi. Ben de direk Galatasaray dedim. Çünkü Türkiye'de Galatasaray'a karşı çok büyük bir sempati var. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'nin yüzde 60-70'i Galatasaraylı. Ben de o yüzden burayı tercih ettim.''

-''BAŞARILI OLMAK İSTİYORUM''-

Ali Turan, Galatasaray'da başarılı olmayı hedeflediğini belirterek, ''Buraya geldim ve başarılı olmak istiyorum. İnşallah böyle devam eder. Şu anda ilk hedefim Galatasaray'da başarılı olmak ve şampiyonluk yaşamak. Bunu da yaşayacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

-''KENDİME GÜVENİYORUM''-

Galatasaray'ın her mevkisinde önemli futbolcular bulunduğunu dile getiren Ali Turan, kendisine güvendiğini vurguladı.

Ali Turan, Galatasaray'da bir rekabetin söz konusu olduğunu anlatarak, şunları kaydetti:

''Benim mevkimde takımda milli futbolcular var. Gökhan Zan, Servet Çetin, Sabri Sarıoğlu ve Uğur Uçar gibi önemli isimler forma giyme mücadelesi veriyor. Ben kendime güveniyorum, herkesin forma şansı olduğunu düşünüyorum, umarım takım için her şey iyi olur.''

Galatasaray'da 5 numaralı formayı istediğini, ancak bu numarayı Gökhan Zan'ın giydiğini belirten Ali, ''5 numaranın benim için özel bir anlamı var, ama başka hangi numarayı giyebileceğimi hiç düşünmedim'' dedi.

Ali Turan, Türkiye'den Bülent Korkmaz'ı, yurt dışından da Barcelona'nın savunma oyuncusu Puyol'u beğendiğini söyledi.

Kayserispor'da yaklaşık iki buçuk aydır kadro dışı olduğunu belirten Ali, ancak takımdan ayrı antrenmanlarını sürdürdüğünü ve daha sonra Ankara'ya gidip özel bir kondisyoner tutarak onunla çalıştığını ifade etti.

Ali Turan, ''Şampiyonluk için kimi daha şanslı görüyorsun'' sorusunu ise ''Bursaspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum'' diye yanıtladı.
Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2010, 19:37:18 »
Ali Turan bence gereksiz bir transferdi. O mevkide aynı ayarda Servet, Hakan Balta ( Stoperde de başarıyla oynuyor ) , Emre Güngör, Gökhan Zan, Lucas Neill mevcut. Üstüne Ali Turan'a gerek yoktu. Yetenekli mi evet lakin bu saydığım oyunculardan daha yetenekli değil kesinlikle

Çevrimdışı kkursatt

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2010, 18:36:32 »
Alituran altapıda çalşırken beraber koşmuştuk Alituran asıl mevkisi Sağbek Sağlam sağbek ! Bence çok yerinde trasnfer Neil ile ali güzel oynarlar Kayserispordaki gerileme tek neden alituransız kalması !
Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2010, 19:30:07 »
Alituran altapıda çalşırken beraber koşmuştuk Alituran asıl mevkisi Sağbek Sağlam sağbek ! Bence çok yerinde trasnfer Neil ile ali güzel oynarlar Kayserispordaki gerileme tek neden alituransız kalması !

Sağ back mevkiğinde iyi performans sergiliyorsa yerinde transfer olmuş. Sağ back'te Sabri dışında fazla alternatif yoktu Galatasaray'da son yıllarda. Bu arada sen Kayseri alt yapısından çıktıktan sonra profesyonel olarak oynamaya başladın mı bir klüpte ?

Çevrimdışı kkursatt

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2010, 02:04:24 »
Evet Şuan kardeş takım pansuda Oynuyorum 1 yıl önce ayrldk  3.lig b kategorisi seneye 2.ligdeyiz şüpheniz olmasn :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2010, 20:50:04 »
İnşallah. Başarılar

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2010, 18:59:31 »
Galatasaray'ın Ali Turan gibi pas yapabilen oyunculara ihtiyacı var sadece savunma özelliği olup da sabri gibi servet gibi top kullanamayan oyunculara ihtiyacı yok artık rıjkaard'ın sisteminde nitekim öyle de olması lazım.