Gönderen Konu: "Galatasaray'ı çok özleyeceğim"  (Okunma sayısı 584 defa)

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
"Galatasaray'ı çok özleyeceğim"
« : 15 Mayıs 2010, 01:00:39 »
Galatasaray'dan İspanya'nın Valencia takımına transfer olan Mehmet Topal, transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Sarı-kırmızılı kulübe konuşan Topal, Galatasaray'dan çok güzel anılarla ayrıldığını belirterek, "Giderken içiniz buruk bir tat oluyor. Buraya dört yılımı verdim. Galatasaray forması altında şampiyonluk yaşadım. En iyi şekilde mücadele etmeye çalıştım. Burayı çok özleyeceğim" dedi.

Transferinin aylardan beri konuşulduğunu ifade eden Mehmet Topal, "Gizli kalan bir durum değildi. Süreç son iki hafta biraz daha hızlandı. Başkanım ve Yönetim Kurulu da müsaade etti. Onlara çok teşekkür ediyorum. Galatasaray'ı saha içinde ve saha dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım" diye konuştu.

En çok Galatasaray forması ile Ali Sami Yen Stadı'na çıkmayı özleyeceğini vurgulayan Mehmet, "Ama kendimi geliştirmem ve farklı tecrübeler kazanmam için bu transfer gerekiyordu" dedi.

Bu transferin gündeme gelmesinin ardından Valencia takımını ve şehri incelemeye başladığı söyleyen Mehmet, çok iyi futbolcuları olan bu kulüpte en iyisini yapmaya çalışacağını ifade etti.

Galatasaraylı taraftarlara da desteklerinden ötürü çok teşekkür eden başarılı futbolcu, "Daha iyi dereceler, şampiyonluklar kazanmayı isterdik. Ama futbolda bu sonuçlar da var. Şunu bilmeliler ki, bir yanlışımız olduysa istem dışıdır" diyerek sözlerini noktaladı.